Małgorzata Rozenek w naturalnej wersji. Jak wygląda bez filtrów i makijażu? Taki widok jest rzadkością

Małgorzata Rozenek zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do tego, że chętnie korzysta z upiększających filtrów na InstaStory. Podczas obozu Anny Lewandowskiej opublikowała wideo, na którym zaprezentowała się bez makijażu i filtrów. Wyglądała zgoła inaczej, niż na innych zdjęciach.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek należy do grona zadbanych kobiet. Celebrytka w wywiadach podkreśla, że ma 44 lata i może pochwalić się nienaganną sylwetką, nad którą cały czas skrupulatnie pracuje. W ostatnim czasie Małgorzata wybrała się na obóz Anny Lewandowskiej, a na InstaStory chętnie pokazywała, jak przebiegają jej dni na ostrych treningach. Ostatnio "Perfekcyjna" zaprezentowała się w naturalnym wydaniu. Wygląda inaczej? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Siwiec bez ręki, a Khloe Kardashian z czternastoma palcami. Nie tylko Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę w Photoshopie

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek mówi, jak bardzo wyczerpujące są treningi Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów. Taki widok jest rzadkością 

Małgorzata Rozenek zgromadziła na Instagramie 1,4 mln fanów. Dzieli się z nimi nie tylko swoim życiem prywatnym, ale opowiada również o trickach urodowych, czy modzie. Celebrytka zawsze wygląda schludnie i najczęściej ma wykonywany makijaż i fryzurę przez profesjonalistów. Będąc w stałym kontakcie z fanami, chętnie bawi się upiększającymi filtrami na InstaStory. Tym bardziej zaskakuje fakt, że Małgorzata zdecydowała się opublikować zdjęcie, na którym nie tylko nie ma makijażu, ale pokazała, jak naprawdę wygląda jej twarz. 

 

Gwiazda będąc na obozie Anny Lewandowskiej pokazała się o poranku i zrezygnowała z jakichkolwiek filtrów upiększających urodę. Można zauważyć, że ma przedłużone rzęsy i niemalże idealną cerę, bez żadnych przebarwień. 

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów. Taki widok jest rzadkościąMałgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów. Taki widok jest rzadkością Fot. Instagram/ m_rozenek

Fani wielokrotnie wytykali "Perfekcyjnej", że za bardzo ingeruje w publikowane fotografie, dlatego pokazała, jak wygląda w naturalnej wersji. 

Duża zmiana? 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek chciała przerobić się na zdjęciu. Nie wyszło! Filtr upiększający przypadkiem wygładził twarz syna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.