Małgorzata Rozenek chciała przerobić się na zdjęciu. Nie wyszło! Filtr upiększający przypadkiem wygładził twarz syna

Małgorzacie Rozenek wielokrotnie zarzucano, że nieudolnie przerabia zdjęcia. Celebrytka chętnie korzysta z filtrów upiększających dostępnych na Instagramie. Nagrywając InstaStories nie zauważyła, że przez przypadek dorobiła makijaż... swojemu synowi.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek jest w stałym kontakcie z fanami i relacjonuje na Instagramie dużą część swojego życia. Każde zdjęcie na jej profilu jest analizowane przez spostrzegawczych internautów, przed którymi nic się nie ukryje. Fani wytykali "Perfekcyjnej", że za bardzo ingeruje w publikowane fotografie. Tym razem nagrywając InstaStories Małgorzata zaliczyła drobną wpadkę. Przez przypadek upiększyła starszego syna. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek przerabia zdjęcia, ale nie ona jedyna. Te gwiazdy pokochały Photoshopa: Woliński, Skrzynecka, Doda

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? „Tyłek mogę wypracować, albo zoperować"

Małgorzata Rozenek przez przypadek nałożyła filtr upiększający na twarz syna 

Małgorzata Rozenek wiele razy pokazała, że ma do siebie dystans. Gdy fani zarzucali, że na zdjęciach nie przypomina siebie, celebrytka wrzuciła na Instagrama fotografię, na której wygląda nieskazitelnie. Od razu można było zauważyć, że pobawiła się w aplikacji zmieniającej rysy twarzy i poszła na całość. Wówczas z rozbawieniem pisała "Przerabiam zdjęcia?! Ja?!", a fani pochwalili ją za to, że umie się z siebie śmiać. 

Zobacz: Ponoć Małgorzata Rozenek notorycznie przerabia zdjęcia. Jej ostatnie selfie nie pozostawia złudzeń. "Szanuję za mega dystans"

Gwiazda rzadko kiedy pokazuje się bez makijażu, a gdy nagrywa InstaStories, to korzysta z filtrów poprawiających urodę. To za ich sprawą cera wygląda idealnie, usta są pełniejsze, a oczy większe i podkreślone. Tym razem Małgorzata nagrywała jadąc samochodem z rodziną. W pewnym momencie filtr wyłapał jednak twarz Stanisława. 

Jak Wam mija dzień? U nas, jak widać, głośno. Korki straszne, jest dopiero 16:00, a już są takie korki, że masakra - opowiadała celebrytka.

Tym razem to nie celebrytka znalazła się w centrum uwagi, a Staś. Twarz nastolatka wygląda jak pomalowana i wyraźnie widać przyciemnione oczy. 

Małgorzata Rozenek przez przypadek nałożyła filtr upiększający na twarz synaMałgorzata Rozenek przez przypadek nałożyła filtr upiększający na twarz syna Fot. Instagram/ m_rozenek

Myślicie, że Stasiowi spodoba metamorfoza, jaką zafundowała mu Małgorzata Rozenek? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.