Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela. "Żenujący materiał. Dorośnij koleś"

Marcin Hakiel mówiąc o Katarzynie Cichopek, która miała go zostawić dla innego partnera, odpalił medialną bombę. Nie wszystkim tak daleko idąca szczerość tancerza się spodobała. W ostrych słowach skrytykowała go teraz Aleksandra Domańska.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Hakiel wystąpił w programie "Miasto kobiet" i zaskoczył widzów bardzo szczerym wyznaniem. Tancerz powiedział, że Katarzyna Cichopek będąc jeszcze z nim w związku, miała innego partnera. Po tych słowach opinia publiczna zwróciła się przeciwko aktorce. Gwiazda zetknęła się z tak wielką falą krytyki, że była zmuszona do wyłączenia możliwości dodawania komentarzy na Instagramie. Niektórzy jednak patrzą na całą sprawę zupełnie inaczej. Aleksandrze Domańskiej nie spodobało się, że Marcin Hakiel wyciąga na wierzch tajemnice swojego małżeństwa.

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Aleksandra Domańska ostro krytykuje Marcina Hakiela

Aleksandra Domańska opublikowała w czwartek na InstaStories fragment słynnej już rozmowy Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską. Do nagrania dołączyła wymowny komentarz. Aktorka w bardzo dosadny sposób skrytykowała tancerza za publiczne pranie brudów ze swojego prywatnego życia.

Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. WTF?! Grow up dude (dorośnij koleś). Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie.

Rozmowa Marcina Hakiela w 'Mieście kobiet'Rozmowa Marcina Hakiela w 'Mieście kobiet' instagram.com/ domanska_naprawde

Aleksandra Domańska w kolejnej rolce opublikowała słowa Pauliny Młynarskiej, która na Facebooku stanęła po stronie krytykowanej Katarzyny Cichopek.

Panie Dulskie szaleją. Poczuły krew. Ulubienica publiczności opluwana przez straż polskiego Gileadu. Jaki wyrok nad Katarzyną Cichopek zadowoli żmijowy sąd plotkarski? Ogromnie współczuję Katarzynie i jej dzieciakom. Trzymaj się dziewczyno!

Paulina Młynarska broni krytykowaną Katarzynę CichopekPaulina Młynarska broni krytykowaną Katarzynę Cichopek instagram.com/ domanska_naprawde

Co wy o tym uważacie? Marcin Hakiel w swojej szczerości posunął się za daleko?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.