Monika Mrozowska szuka nowego chłopaka. Ma jeden, ważny warunek

Monika Mrozowska zwierzyła się, że nie patrzy na miłość w taki sam sposób, jak kiedyś. Aktorka przyznała, że jest gotowa na to, aby ktoś znalazł się u jej boku, ale wyłącznie na jej zasadach.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Monika Mrozowska gościła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiadała między innymi o niedawnym pobycie w Hiszpanii, dokąd udała się na Wielkanoc. Aktorka wyjawiła również, jak jej dzieci podchodzą do mediów i faktu, że mają znaną mamę. Przyznała, że mają to tego duży dystans, bo dobrze wiedzą, jaka jest naprawdę. Aktorka otworzyła się także na temat związków. Nie ukrywa, że doświadczenia, które ma za sobą, sporo ją nauczyły.

Zobacz wideo Doda planowała dziecko?

Monika Mrozowska jest otwarta na nowy związek

W programie śniadaniowym TVP Monika Mrozowska potwierdziła, że chciałaby poczuć miłość drugiej osoby. Aktorki nie interesują już jednak zakochania ani etap zauroczenia, ale prawdziwe uczucie.

Z wiekiem przychodzi mądrość, która polega na tym, że czym innym jest zakochanie się i kochanie. Więc ja za takie porywy serca i uniesienia już podziękuję, natomiast jeśli chodzi o taką prawdziwą miłość, to tak, bardzo chętnie, jednak na moich zasadach - powiedziała.

Mrozowska wyznała także, że póki co z nikim się nie spotyka ani nie poszukuje nowego partnera i jest szczęśliwa z takim stanem rzeczy.

Żaden książę na koniu na ten moment się nie czai. Nie wysyłam żadnych anonsów i jest mi naprawdę bardzo dobrze - dodała.

Monika Mrozowska ma za sobą trzy poważne związki. W 2003 roku została żoną Macieja Szaciłły, z którym rozwiodła się po dziewięciu latach. Z tego małżeństwa ma dwie córki - 19-letnią obecnie Karolinę i 12-letnią Jagodę. W 2012 roku związała się z Sebastianem Jaworskim, a dwa lata później na świat przyszedł syn pary, Józef. W 2021 roku urodziła drugiego syna, Lucjana, który jest owocem związku aktorki z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Para zaczęła spotykać się dwa lata wcześniej. Monika Mrozowska do tej pory nie potwierdzała oficjalnie, że nie jest już z ojcem jej najmłodszego dziecka, chociaż media spekulowały na ten temat już na początku tego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.