Agnieszka Woźniak-Starak wypoczywa w Wenecji. Nie jest sama. Obok niej przystojny mężczyzna

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała na Instagramie kilka fotografii, które zostały wykonane w trakcie jej krótkiego pobytu w Wenecji. Przy okazji zdradziła, kto towarzyszył jej podczas tej podróży.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Pierwsze zdjęcie z Wenecji pojawiło się na instagramowym profilu Agnieszki Woźniak-Starak w sobotę 23 kwietnia. Uśmiechnięta dziennikarka pozuje na tle gondol. Pod postem internauci natychmiast zwrócili uwagę, na to, że prowadząca "Dzień dobry TVN" wygląda przepięknie i wydaje się szczęśliwa. Słowa fanów potwierdziła sama zainteresowana. Okazuje się, że rzeczywiście był to bardzo udany wyjazd.  

Agnieszka Woźniak - StarakAgnieszka Woźniak-Starak została ikoną stylu. Nawet jej zdarzały się wpadki

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak w błyszczącym kombinezonie na premierze filmu "Teściowie"

Agnieszka Woźniak-Starak poleciała z przyjaciółmi na krótki urlop do Wenecji

W poście, który dziennikarka niedawno opublikowała w mediach społecznościowych, otwarcie przyznała, że uwielbia Wenecję i bardzo chętnie odwiedzałaby to miasto częściej. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w podróż nie wybrała się sama. W trakcie krótkiego urlopu towarzyszył jej przyjaciel, Tomasz Sowiński. Znajomy dziennikarki jest bratem słynnej polskiej modelki Katarzyny Sowińskiej. 

A ja dalej głową w Wenecji… Oglądając te zdjęcia, uświadomiłam sobie, że jest to miasto, do którego wracam najczęściej. I bardzo za nim tęskniłam. Tomasz Sowiński wiesz, że uwielbiam spędzać z tobą czas, nie tylko w Wenecji, chociaż przez te wszystkie lata spędziliśmy go tam razem już całkiem sporo! To kiedy znowu lecimy? - napisała.

Do wpisu dodała kilka wspólnych fotografii. Na jednej z nich pozują obok Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, którzy również polecieli w tym czasie do Wenecji. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, powyżej artykułu.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Screen: Instagram/@aga_wozniak_starak

Sandra Kubicka i BaronSandra Kubicka i Baron pochwalili się radosną nowiną: Wzięliśmy ślub biznesowy

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: