Sandra Kubicka i Baron pochwalili się radosną nowiną: Wzięliśmy ślub biznesowy

Sandra Kubicka i Baron postanowili wkroczyć na nową ścieżkę życia zawodowego. Założyli wspólną firmę. Podział obowiązków? Po równo.

Bądź na bieżąco. Więcej o przedsiębiorczych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sandra Kubicka i Baron to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Chętnie dzielą się związkiem w mediach społecznościowych, a fanów niezwykle ciekawi ich codzienne życie. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich relacji. Na szczęście okazało się, że to tylko niewinne plotki. Zakochani są parą od października 2021 roku, a już zdecydowali się na poważny, wiążący na całe życie krok. Zostali wspólnikami.

Zobacz wideo Sandra Kubicka opowiedziała o swoim stanie zdrowia

Sandra Kubicka i Baron założyli firmę: Wzięliśmy ślub biznesowy 

Sandra Kubicka to osoba bardzo przedsiębiorcza. Już jako nastolatka rozpoczęła karierę w modelingu, którą zakończyła niedawno. Dzięki temu ma czas na prowadzenie własnych firm, a tych ma całkiem sporo. Do kolekcji właśnie dołączyła kolejna. Razem z Baronem opublikowali zdjęcie, z którego aż bije radość. Zakochani poinformowali, że wzięli ślub biznesowy! Ich wspólna firma nazywa się na cześć Sandry i oferuje ekologiczne produkty do domu i nie tylko.

Wzięliśmy „ślub biznesowy" i otworzyliśmy wspólną firmę. Nazwa ma moje imię, bo wiadomo szczęśliwa żona - szczęśliwe życie, ale podział obowiązków jest taki sam! Z miłości do środowiska i naszego zdrowia. Marki ekologiczne z całego świata w jednym miejscu - czytamy w opisie.
 

Na InstaStories świeżo upieczeni "małżonkowie" przybliżyli misję, która towarzyszyła im przy powstawaniu sklepu.

To nie jest tylko miejsce, gdzie możecie zrobić zakupy, ale to misja, którą chcę edukować Polaków. Żeby zwrócili uwagę, jak ważne jest to, co mamy w domu, od mydła po płyn do mycia naczyń, kończąc na płynie do prania ubrań.

Pod postem posypała się fala zachwytów i gratulacji.

Fantastycznie. Jestem pod wrażeniem, jak wzajemnie się napędzacie.
Teraz czekamy na ten ważniejszy ślub.

Co myślicie o wspólnym biznesie Sandry i Barona? 

Więcej o: