Sandra Kubicka i Baron dementują plotki o rozstaniu. Pokazali obraz z podobiznami. Sandra jak nie Sandra

Sandra Kubicka i Baron postanowili odpowiedzieć internautom, którzy dopytują o ich rozstanie. Opublikowali wymowne nagranie i zdjęcie.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Baron i Sandra Kubicka przechodzili kryzys i się rozstali? Takie plotki krążyły po sieci. Jeden z internautów zapytał nawet modelkę o to, czy faktycznie jest już singielką. Odpowiedziała, zaprzeczając domysłom. Teraz razem z muzykiem postanowili uciąć spekulacje raz na zawsze. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Baron i Sandra Kubicka dementują plotki o rozstaniu

Baron i Sandra Kubicka, by ukrócić plotki o rzekomy rozstaniu, opublikowali na InstaStories nagranie, na którym są razem w samochodzie. Kubicka odpaliła kamerę, zrobiła zbliżenie na Barona i wyjaśniła mu:

Bo ludzie piszą, że się rozstaliśmy - mówiła, przewracając oczami.

Wideo opatrzyła też podpisem "Żyjemy" oraz "Save the drama for your mamma (tłum. Zachowaj ten dramat dla swojej mamy). Na nagraniu się nie skończyło. Zakochani pochwalili się też fotografią, na której widać, jak wygłupiają się i pokazują języki swoim obserwatorom. 

Sandra Kubicka i BaronSandra Kubicka i Baron Fot. Instagram/sandrakubicka

Baron ponadto pochwalił się, że jedna z fotografii, na której pozuje z Kubicką, stała się inspiracją dla ilustratorki. Ta wykorzystując romantyczny kadr, wykonała portret zakochanych. Baron był pod wrażeniem pracy graficzki. 

Ale czad - pisał pod nagraniem, na którym widać, jak powstawała praca.

Pogratulował też autorce dzieła. 

Brawo, pani ilustrator. Dziękujemy.

Grafika faktycznie jest wyjątkowa i Baron wygląda na niej całkiem nieźle. Mamy jednak wątpliwości, czy Sandra Kubicka przypomina samą siebie. Jak wam się wydaje?

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: