Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu z Las Vegas sprzed 10 lat. Wow! Bardzo odważny strój

Natalia Siwiec postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z przeszłości. Pokazała fotografię ze ślubu w Las Vegas, na której pozuje z Mariuszem Raduszewskim. Trzeba przyznać, że na tę specjalną okazję wybrała bardzo odważną sukienkę z głębokim dekoltem.

Więcej o ślubach gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Natalia Siwiec w tym roku obchodzi 10. rocznicę ślubu z Mariuszem Raduszewskim. Celebrytka w związku z udostępnioną przez siebie formą zadawania pytań na Instagramie, wstawiła do sieci odpowiedź w formie zdjęcia z ceremonii. Modelka pokazała fotografię ze ślubu, który odbył się w 2012 roku. Postawiła na mocno wyeksponowany dekolt w kreacji. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec wymyśliła dla córki odważne zadania. Mia nie do końca była zadowolona...

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Natalia Siwiec chwali się zdjęciem ślubnym na Instagramie. Ceremonia odbyła się w Las Vegas!

Jedna z fanek była zainteresowana szczegółami ze ślubu modelki. Mimo że gwiazda chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami na temat życia prywatnego, to rzadko opowiada o ślubie z Mariuszem Raduszewskim. Tym razem zrobiła wyjątek i wstawiła do sieci odpowiedź z fotografią sprzed lat. 

Dokładnie za tydzień będzie dziesięć lat, jak braliśmy ślub w Las Vegas - napisała dumna żona.

Natalia Siwiec, Mariusz RaduszewskiNatalia Siwiec, Mariusz Raduszewski Instagram / Natalia Siwiec screen

Na załączonym zdjęciu było widać, w jakich stylizacjach celebrytka i jej mąż świętowali uroczystość. Modelka miała na sobie kremową, satynową kreację. Sukienka była bardzo wąska i dopasowana oraz uwydatniała jej obfity biust. Postawiła na oszczędny makijaż i dość mocną, wyrazistą opaleniznę. Z kolei Mariusz Raduszewski wybrał sprawdzoną klasykę, czyli elegancki garnitur oraz białą koszulę z bawełny egipskiej. Widać było, że mężczyzna stawia na luz, ponieważ nie zdecydował się na muszkę, czy elegancki krawat. Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec wybrała dość odważną ślubną kreację, która odsłaniała biust.

Natalia Siwiec, Mariusz RaduszewskiNatalia Siwiec, Mariusz Raduszewski Instagram / Natalia Siwiec screen

Co myślicie o ich stylizacjach ślubnych? 

Więcej o: