Joanna Opozda wrzuciła do sieci nowe zdjęcie z Vincentem. Wygląda nieskazitelnie. Fani: Jaki już duży

Joanna Opozda świetnie radzi sobie z samodzielnym wychowywaniem syna Vincenta. Aktorka nabrała sił po rozstaniu z Antkiem Królikowskim i teraz chętnie dzieli się w mediach społecznościowych urywkami z życia młodej matki. Na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z synem. Jedno trzeba przyznać: wyglądają razem pięknie!

Więcej artykułów na temat samotnego macierzyństwa znajdziesz na stronie głównej stronie Gazeta.pl

Joanna Opozda oswoiła się z nową sytuacją życiową i aktualnie cieszy się z uroków macierzyństwa. Chętnie chwali się w sieci zdjęciami małego Vincenta. Obrała jednak we wrzucaniu fotografii do mediów społecznościowych pewną taktykę. Celebrytka zakrywa twarz swojej pociechy, ukrywając tym samym tożsamość dziecka przed ciekawskimi widzami. Tym razem postąpiła podobnie, ale pokazała zdecydowanie więcej, bo na zdjęciu widać główkę i ciało malucha. Po twarzy aktorki widać, że macierzyństwo jej służy, bo wygląda absolutnie zjawiskowo!

Zobacz wideo Joanna Opozda spełniła swoje wielkie marzenie. Kupiła mieszkanie dla siebie i Vincenta!

Joanna Opozda znowu olśniewa. Młoda mama zaskakuje świetnym wyglądem!

Aktorka nie użala się nad sobą tylko działa. Gwiazda niedawno pochwaliła się zakupem mieszkania, w które włożyła wszystkie oszczędności życia. Gwiazda wierzy, że znajdzie tam ukojenie i upragniony spokój. Teraz podzieliła się z fanami pięknym zdjęciem, na którym pozuje w neonowej koszulce razem ze swoim synem Vincentem. Szczególną uwagę zwraca świetny stan jej cery oraz uśmiech, który od dłuższego czasu nie schodzi z jej twarzy. 

 

Fani zgodnie stwierdzili, że aktorka osiągnęła w końcu wymarzone szczęście, a efektem pozytywnej rewolucji życiowej jest jej uśmiechnięta buzia. 

Super widzieć panią uśmiechniętą. Zdrowia i dobroci dla pani i synka.
Wyglądasz przepięknie! Najpiękniejsza mama na świecie!

Jedna z użytkowniczek Instagrama słusznie zauważyła, ze mały Vincent rośnie jak na drożdżach.

Vini, jaki już duży. Pani wygląda przepięknie!

Trudno się nie zgodzić z opiniami internautów, ponieważ aktorka bardzo korzystnie wyszła na udostępnionej przez siebie fotografii.

A wy, co myślicie o urodzie Joanny Opozdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.