Marta Chodorowska zmieniła się do roli. Trudno w niej dziś rozpoznać córkę wójta z "Rancza"

Marta Chodorowska znana jest przede wszystkim jako buntownicza córka wójta Wilkowyj, jednak od zakończenia emisji "Rancza" nie zwolniła tempa. Aktorka jest cały czas bardzo aktywna zawodowo i zdecydowanie nie dała się zaszufladkować.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Marta Chodorowska miała bardzo mocny start w zawodzie aktorki. Jeszcze przed ukończeniem Akademii Teatralnej w Warszawie zagrała główną rolę w nominowanym do Złotych Lwów filmie "Powiedz to, Gabi". Zaledwie rok po studiach otrzymała angaż w serialu "Ranczo", który stał się jedną z najbardziej lubianych produkcji w polskiej telewizji. Chodorowska w postać Klaudii Kozioł wcielała się aż do 2016 roku, gdy "Ranczo" zniknęło z ramówki TVP

Zobacz wideo "Odwilż" pierwszym polskim serialem HBO Max

Marta Chodorowska zaskoczyła metamorfozą

Chodorowska przez ten czas miała też wiele innych projektów zawodowych, grała w serialach, filmach i występowała na deskach teatrów. W 2022 roku dołączyła do obsady serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać prawniczki Julii, kochanki Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Z relacji aktorki wynika, że już niebawem zaprezentuje się jako podobna postać w nowym serialu "Lulu".

Do roli Mai, kobiety sypiającej z mężem przyjaciółki, aktorka przeszła sporą metamorfozę. Zaprezentowała się w zakręconych i zaczesanych na bok włosach i kocich okularach. W takim wydaniu naprawdę trudno poznać w niej dawną Klaudię z "Rancza".

Już oficjalnie. Poznajcie Maję. Maja sypia z mężem swojej przyjaciółki. Takie role wpadają mi ostatnio. Romanse, romanse, romanse - napisała na Instagramie.
 

"Lulu" to produkcja Polsatu, do której zdjęcia rozpoczęły się wiosną tego roku. W tytułową rolę Lucyny, zwanej przez wszystkich "Lulu", wciela się Anna Dereszowska. Główna bohaterka przez lata żyła na utrzymaniu męża, zajmując się domem i wychowując córkę. Gdy na jaw wychodzą zdrady mężczyzny, Lucyna musi stanąć na nogi i postanawia otworzyć własny biznes. Dokładna data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.