Iga Krefft zamieszkała w "willi". Metraż zaskakuje, a okolica? Marzenie!

Iga Krefft pokazała na Instagramie, jak prezentuje się jej nowy dom. Aktorka przyznała, że już od dłuższego czasu szukała wymarzonej nieruchomości. W końcu udało jej się natrafić na idealną ofertę.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Iga Krefft pochwaliła się, że jakiś czas temu stała się szczęśliwą posiadaczką 35-metrowego drewnianego domu. Aktorka w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o szczegółach związanych z zakupem wymarzonego lokum.

Zobacz wideo Iga Krefft utknęła za granicą

Gwiazda "M jak miłość" pokazała swoją "willę"

Fani od dłuższego czasu zasypywali Igę Krefft prośbami, aby pokazała, jak wygląda jej dom. Aktorka postanowiła zaspokoić ich ciekawość i wreszcie opowiedziała nieco więcej o niedawno zakupionej nieruchomości. Okazało się, że gwiazda popularnego serialu poszukiwania rozpoczęła rok temu i systematycznie przeglądała oferty pojawiające się w sieci. 

Najpierw szukałam mieszkania, a później przerzuciłam się na domy, chociaż bardziej nastawiłam się na działkę. Nie liczyłam, że uda mi się znaleźć coś spoko.

W końcu udało się znaleźć spełniające jej oczekiwania lokum. Po drodze nie obyło się jednak bez drobnych problemów. Aktorka musiała szybko podjąć decyzję o zakupie, ponieważ nieruchomość cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Musiałam mega szybko się zdecydować, bo było już kilkoro innych chętnych, ale jakoś los tak chciał, że pyk, padło na mnie i po jakichś dwóch tygodniach od obejrzenia domku już był mój.

Pomimo tego, że klimatyczny dom Igi Krefft nie jest duży, to z całą pewnością nie można mu odmówić uroku. 35-metrowa "willa" ma spore okna, drewniany taras i znajduje się w przepięknym miejscu. We wnętrzu dominują jasne barwy. Pomieszczenie zostało urządzone dość klasycznie. Zdjęcia ze środka znajdziecie w naszej galerii.

Iga KrefftIga Krefft Screen: Instagram/@ofeliaigakrefft

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: