Małgorzata Socha pochwaliła się dekoracjami, a my patrzymy na jej dom. Stylowe drzwi? Jak z katalogu!

Małgorzata Socha jest mistrzynią w dekorowaniu domu. Aktorka na święta zawsze wyciąga tematyczne ozdoby. Na Instagramie pokazała, jak zadbała o dom w tym roku. Jest pięknie i oryginalnie. Szczególnie zachwycają drzwi.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Małgorzata Socha w mediach społecznościowych od czasu do czasu pokazuje, jak mieszka. Można zauważyć, że dom gwiazdy jest urządzony z dbałością o najmniejsze detale. Aktorce udało się stworzyć stylową przestrzeń, która nie przestaje zachwycać. Tym razem gwiazda pokazała, jak przystroiła dom na zbliżającą się Wielkanoc, jednak to nie tematyczne dekoracje wpadły w oko fanom. Dom Sochy robi wrażenie nawet z zewnątrz. Jak z katalogu! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Małgorzata Socha? "Spokój, dom, ciepły kominek". Jest tak przytulnie, że aż chce się tam zostać

Zobacz wideo Małgorzata Socha o pokazywaniu życia prywatnego na Instagramie

Małgorzata Socha pochwaliła się wielkanocnymi dekoracjami

Małgorzata Socha opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Aktorka rzadko pokazuje, jak prezentuje się jej dom z zewnątrz. Gwiazda zadbała o wiosenny wieniec wykonany z kwiatów, który powiesiła na drzwiach wejściowych, a także tematycznego, zielonego zająca. 

Gonicie już zająca? - zastanawiała się aktorka.
 

W komentarzach internauci zachwycali się wielkanocną aranżacją przed domem aktorki, jednak największą uwagę przyciągnęły wejściowe drzwi w nietypowym kolorze. Małgorzata Socha zdecydowała się na czarną elewację, do której dobrała niebieskie, frezowane drzwi z przeszklonymi elementami. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się niezwykle oryginalnie. 

Piękne drzwi.
Już czuć klimat świąt wielkanocnych. Promieniejesz.
Cudowne ozdoby - czytamy.

Was też zachwyciły wiosenne ozdoby przed domem Małgorzaty Sochy? Widać, że aktorka ma bardzo dobry gust. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.