Jak mieszka Małgorzata Socha? "Spokój, dom, ciepły kominek". Jest tak przytulnie, że aż chce się tam zostać

Małgorzata Socha to nie tylko jedna z najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce, ale także szczęśliwa żona i matka trójki dzieci. Z wiadomych przyczyn gwiazda spędza ostatnio niemal cały czas w mieszkaniu. Jak wygląda jej gniazdko? Jest bardzo przytulne!
Małgorzata Socha z córką Małgorzata Socha z córką Instagram/malgosia_socha

Pokój dziecięcy

Małgorzata Socha rzadko pokazuje na Instagramie, jak mieszka. Ostatnio jednak częściej dodaje zdjęcia ze swojego domu, dzięki czemu fani mogą podejrzeć jej 'cztery kąty'. Jest czym się zachwycać!

Małgorzata Socha z dziećmi
Instagram/malgosia_socha

Aktorka ma dwie córki, Zofię i Barbarę, oraz syna Stanisława. Przy takiej gromadce to normalne, że w domu jest pełno dziecięcych zabawek. Pomimo napiętego grafiku Socha zawsze znajduje czas na zabawę ze swoimi pociechami. Swoją drogą, takiej kolekcji klocków pozazdrościłby niejeden fan Lego.

Małgosia Socha Małgosia Socha Instagram.com/malgosia_socha

Kuchnia

Kuchnia w domu Małgorzaty Sochy została urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. Dominuje więc biel i jest w niej przestrzennie.

Małgorzata Socha z córkami
Instagram/malgosia_socha

Aktorka nie ukrywa, że spełnia się w kuchni. Efektami swoich kulinarnych eksperymentów chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. W wypiekach chętnie pomagają jej córki.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Instagram/malgosia_socha

Łazienka

Łazienka w domu Małgorzaty Sochy także została urządzona na biało.

Małgorzata Socha
Instagram/malgosia_socha

Dom Małgorzaty Sochy Dom Małgorzaty Sochy Instagram/malgosia_socha

Kwiaty

Kwiaty to dla wielu osób obowiązkowy element wystroju domu lub mieszkania. Jak widać, z tego samego założenia wychodzi Małgorzata Socha. Bardzo słusznie! Dzięki kwiatom w domu jest nie tylko przytulniej, ale też bardziej kolorowo.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Instagram/malgosia_socha

Ozdoby

Dodatki to podstawa nie tylko udanej kreacji, ale także dobrze urządzonego mieszkania. Tych w domu Sochy nie brakuje. Spójrzcie tylko na kwiatową ozdobę. Niby drobiazg, a jednak cieszy oko. Poza tym idealnie komponuje się z niebieskimi drzwiami.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Instagram/malgosia_socha

Kominek

'Klimat jesiennych wieczorów... spokój, dom, ciepły kominek, książka' - napisała Socha przy zdjęciu z lewej. Nie dziwimy się. W tak przytulnym miejscu można przesiadywać godzinami.

Małgorzata Socha z dzieckiem Małgorzata Socha z dzieckiem Instagram/malgorzata_socha

Mieszkanie Małgorzaty Sochy

Jak podoba wam się mieszkanie aktorki? Chcielibyście zamieszkać w podobnym?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.