Hailey Bieber osaczona przez fanów Seleny Gomez. Błaga, by zostawili ją w spokoju!

Hailey Bieber straciła cierpliwość. Żona Justina Biebera nagrała wideo, w którym zaapelowała do hejterów, aby przestali nękać ją komentarzami.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Mimo że Hailey Bieber jest żoną Justina już od czterech lat, fani Seleny Gomez nadal mają chyba nadzieję, że muzyk i jego była dziewczyna znów się zejdą. Modelka ma dość komentarzy nawiązujących do byłej partnerki męża i nagrała tiktoka, w którym prosi, aby zostawić ją w spokoju. Chociaż Bieber nie wypowiedziała głośno nazwiska Gomez, nietrudno domyśleć się, do kogo nawiązuje.

Zobacz wideo Magda Bereda tłumaczy, dlaczego kocha Justina Biebera

Hailey Bieber uderza w fanów Seleny Gomez

Wszystko zaczęło się od z pozoru niewinnego tiktoka, w którym Hailey Bieber robi lypsync do piosenki Justina "One Time". Utwór z 2009 roku rzekomo nawiązuje do jego relacji z Seleną Gomez. Fani gwiazdy Disneya nie byli zachwyceni, że żona Biebera wykorzystała "One Time" jako podkład do filmiku. Mimo że od rozstania Gomez i muzyka minęły już cztery lata, a Justin Bieber jest szczęśliwym mężem innej kobiety, nie wszyscy Selenators są w stanie odpuścić.

To piosenka o Selenie.
Selena jest ładniejsza.
To dla Seleny! - piszą w komentarzach.

Ta sytuacja ewidentnie przelała czarę goryczy. Hailey Bieber stanowczo zareagowała na krytykę, która zalała jej konto. W tiktoku, który nagrała parę dni po filmiku z "One Time", prosi, żeby dać jej spokój.

Zostawcie mnie wreszcie w spokoju. Zajmuję się swoimi sprawami, niczego nie robię, niczego nie mówię. Zostawcie mnie, proszę. Upłynęło już wystarczająco dużo czasu, to ważne, żebyście mnie zostawili. Błagam was. Naprawdę. To moja jedyna prośba, idźcie być nieszczęśliwi gdzie indziej - zaapelowała modelka.

Justin Bieber i Selena Gomez zaczęli spotykali się z przerwami od 2010 do 2014 roku. Wrócili do siebie po trzech latach, jednak ostatecznie zerwali kolejny raz w 2018 roku. Niedługo później Bieber został mężem Hailey Baldwin i wydaje się być bardzo szczęśliwy u boku ukochanej. Fani muzyka mieli chyba nadzieję, że mimo to po licznych rozstaniach i powrotach Bieber i Gomez okażą się jeszcze sobie przeznaczeni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.