Bruce Willis na pierwszym zdjęciu po ujawnieniu diagnozy. Żona zabrała go na romantyczny spacer

Emma Heming Willis opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z Bruce'm Willisem. W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że aktor wycofuje się z pracy zawodowej. Willis cierpi na afazję.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Żona Bruce'a Willisa ostatnio ujawniła publicznie, że u aktora zdiagnozowano afazję. Choroba jest związana z częściowym lub całkowitym uszkodzeniem struktur mózgowych. W efekcie następuje utrata zdolności mowy. U chorych mogą wystąpić także problemy z czytaniem, pisaniem, a także rozumieniem wypowiadanych słów. Bruce Willis postanowił zakończyć karierę zawodową, a pierwsze dni na emeryturze spędził na łonie przyrody, w otoczeniu najbliższych. Na Instagramie Emmy Heming pojawiło się jego najnowsze zdjęcie. 

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Bruce Willis wycofał się z aktorstwa z powodu choroby. Spędza teraz czas z rodziną

Emma Heming i Bruce Willis pobrali się w 2009 roku. Modelka i aktorka jest o 24 lata młodsza od męża. Para doczekała się dwóch córek: Mabel Ray i Evelyn Penn. To właśnie Mabel Ray zrobiła rodzicom piękne zdjęcie podczas spaceru nad rzeką. 

 

Bruce Willis ma także trzy córki z poprzedniego małżeństwa z aktorką Demi Moore. One także wspierają ojca w tym trudnym czasie. Rumer Glenn Willis, by uhonorować tatę, wykonała piosenkę grupy The Coasters "Down in Mexico". 

Mój tata zapoznał mnie z Coastersami, kiedy byłam dzieckiem. To przez niego kocham muzykę, kocham ten rodzaj muzyki, kocham starocie. To wszystko. To z jego powodu muzyka jest tak ogromną częścią mojego życia.

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore opublikowała także podziękowania dla fanów za wszystkie wiadomości i modlitwy za jej ojca. Podkreśliła, że wyrazy wsparcia są bardzo docenianie przez nią jak i całą rodzinę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.