Córka Bruce'a Willisa wzruszona reakcjami na chorobę ojca. Opublikowała przejmujący post

Rodzina Bruce'a Willisa oświadczyła, że aktor choruje na afazję, chorobę utrudniającą mówienie. Z tego względu, po kilku dekadach kariery, aktor wycofuje się z zawodu. Poruszeni fani na całym świecie zaczęli wysyłać swoje wyrazy wsparcia. Do tych reakcji odniosła się córka gwiazdy Scout LaRue Willis.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl. 

Afazja to choroba, która powoduje problemy z mówieniem. Osoby dotknięte chorobą mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiednich słów, zrozumieniem tego, co się do nich mówi, ale także z pisaniem. Często afazja jest następstwem po wylewie. Z opublikowanego przez rodzinę Bruce'a Willisa oświadczenia nie dowiedzieliśmy się w jak zaawansowanym stanie jest choroba. Stwierdzono natomiast, że aktor przechodzi na emeryturę. Natychmiast z całego świata zaczęły płynąć słowa wsparcia i współczucia w kierunku legendy Hollywood. Reakcja fanów Willisa bardzo poruszyła jego córkę. Scout LaRue Willis zdecydowała się odpowiedzieć. 

Zobacz wideo Nie tylko George Clooney! Ci aktorzy zaczynali swoją karierę od seriali

Córka Bruce'a Willisa: "Uderzyło mnie to ile miłości, energii i modlitw jest wysyłanych w kierunku mojego tatusia"

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore była prawdziwie wzruszona ogromem wsparcia, jakie otrzymał jej tato na wieść o poważnej chorobie. Swoją reakcją podzieliła się z fanami na Instagramie.

To było wczoraj tak surrealistyczne, dzielenie się czymś tak osobistym. Nie wiedziałam, jak to zostanie odebrane. Miałam nadzieję na trochę miłości i współczucia, ale naprawdę nigdy nie mogłabym przewidzieć głębi i szerokości miłości, jaką wczoraj otrzymaliśmy jako rodzina. Uderzyło mnie to ile miłości, energii i modlitw jest wysyłanych w kierunki mojego tatusia. Jestem bardzo wdzięczna za waszą miłość i wdzięczna, gdy słyszę ile mój tata dla was znaczy. Dziękuję wszystkim, którzy się ze mną skontaktowali, kocham i doceniam z całego serca. Zajmie mi trochę, żeby wszystkim odpowiedzieć. 
 

Scout LaRue (ur. 1991) to córka Bruce'a Willisa i Demi Moore. Para doczekała się wspólnie jeszcze dwóch córek: Rumer Glenn Willis (ur.1988) i Tallulah Belle Willis (ur. 1994). Z drugiego małżeństwa, z modelką Emmą Hening, aktorowi urodziły się kolejne córki: Mabel Ray (ur. 2012) i Evelyn Penn (ur. 2014). 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.