Anna Głogowska świętuje urodziny i podsyca plotki o romansie z Mikołajem Roznerskim. "Kocham i jestem kochana"

Z okazji 44. urodzin Anna Głogowska opublikowała na Instagramie wyjątkowy post, który z pewnością nie uciszy plotek na temat romansu z Mikołajem Roznerskim. Co takiego napisała?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Od dłuższego czasu nie ustają spekulacje na temat uczucia, jakim Mikołaj Roznerski miałby darzyć Annę Głogowską. Według doniesień "Dobrego Tygodnia", w lutym tego roku para widziana była razem na romantycznym wyjeździe w Paryżu. Do tej pory sami zainteresowani nie komentowali tych rewelacji, a każdym razem odpowiadali w bardzo wymijający sposób. Okazuje się, że post, który tancerka opublikowała na Instagramie, ożywił plotki na ich temat. 

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław MajdanJedni pobrali się w Grecji, inni we Włoszech. Warszawskie śluby też robiły wrażenie

Zobacz wideo Anna Głogowska śpiewa z córką w samochodzie

Post Anny Głogowskiej podgrzewa plotki o romansie z Mikołajem Roznerskim

2 kwietnia Anna Głogowska skończyła 44 lata. Z tej okazji tancerka urządziła przyjęcie dla najbliższych. Na jej profilu na Instagramie nie mogło zatem zabraknąć relacji z imprezy. Celebrytka opublikowała krótki film, na którym możemy zobaczyć, jak zdmuchuje świeczki na torcie. Oprócz tego pojawiło się kilka zdjęć solenizantki i prezentów, które otrzymała. 

 

Anna GłogowskaAnna Głogowska Screen: Instagram/@annaglogowska_offi

Anna GłogowskaAnna Głogowska Screen: Instagram/@annaglogowska_offic

Jednak tym, co przykuło największą uwagę, jest podpis, w którym Anna Głogowska stwierdziła, że "kocha i jest kochana". 

Tak! 2 kwietnia usiadłam na "dwóch krzesełkach". Jestem szczęściarą! Mam przyjaciół! Cudowną rodzinę! Kocham i jestem kochana. Mam ciekawe życie! Jestem zdrowa! Czego ja mogę sobie jeszcze życzyć? Ach! Jednak mam życzenie! Mam! Niech się spełni…

Te słowa z całą pewnością nie uciszą krążących od dłuższego czasu plotek. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób życzy spełnienia marzenia, o którym napisała tancerka. Być może niebawem przekonamy się, czy owe "kochanie" dotyczyło rzeczywiście relacji z Mikołajem Roznerskim. Tymczasem dołączamy się do życzeń urodzinowych.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska w królewskim stylu świętuje urodziny męża. Luksusowa rezydencja robi wrażenie!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: