Coming out aktorki z "Klanu" i "Na Wspólnej"! Greta Burzyńska wrzuciła zdjęcie z dziewczyną

Greta Burzyńska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z dziewczyną. Wcześniej nie mówiła publicznie o tym, że ma partnerkę.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl. 

Greta Burzyńska z sukcesami stawia pierwsze kroki w polskim show-biznesie. 29-latka jest coraz bardziej rozpoznawalna. Z pewnością kojarzą ją widzowie seriali. Wystąpiła bowiem w takich produkcjach jak: "Klan", "Na Wspólnej" oraz "Na dobre i na złe". To jednak nie wszystko. Aktorka pojawiła się w ostatnim hicie Netfliksa "Jak pokochałam gangstera" oraz w filmach "Porady na zdrady" i "Jak poślubić milionera" z Małgorzatą Sochą w roli głównej. 

Zobacz wideo „Prince Charming". Marek Misztal wychowywał się bez mamy. Trafiła do więzienia: Cały czas mamy kontakt

Aktorka "Na Wspólnej" pokazała zdjęcia z partnerką

Greta Burzyńska aktywnie prowadzi media społecznościowe. Widać, że jej wielką pasją jest fotografia. Na Instagramie publikuje wiele zdjęć z sesji zdjęciowych, ale także z życia prywatnego. To właśnie w sieci dokonała coming outu. Pokazała romantyczne zdjęcia z partnerką. Z opisu wynika, że aktorka jest zakochana. 

Patrząc prosto w kosmos, ucząc się każdego dnia, tańczyć pośród gwiazd, kiedyś opowiem wam o miłości - napisała Greta Burzyńska.

Post Burzyńskiej spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy stwierdzili, że kobiety doskonale do siebie pasują. 

 

Zobacz też: Piotr Jacoń boi się o przyszłość transpłciowej córki. Stanęła przed sądem. "Żeby zmienić płeć, trzeba pozwać rodziców"

Greta Burzyńska jest profesjonalną aktorką. Ukończyła studia i otrzymała dyplom Warszawskiej Szkoły Filmowej. Umiejętności doskonaliła też w AktorStudio Romy Gąsiorowskiej. Wystąpiła też w kilku teledyskach, m.in. "Live for the Lights" - DJ Gromee oraz "Bring the beat" Mandaryny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.