Elżbieta Zapendowska miażdży utwór Allana Krupy. "O kant d**y potłuc"

Syn Edyty Górniak został raperem. Z okazji jego 18 urodzin dumna mama zafundowała mu teledysk do jego debiutanckiego singla "Lambada". Twórczość Enso, bo taki przyjął pseudonim Allan Krupa, oceniła nie tylko jego sławna matka, ale również Elżbieta Zapendowska. Wytknęła mu podstawowy błąd.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że jest dumna z syna. Allan Krupa niedawno postanowił spróbować swoich sił w muzyce i został raperem. Z okazji urodzin sławna mama sprawiła mu w prezencie teledysk do jego utworu, za którego realizację zapłaciła. W wywiadzie przyznała, że Allan jest zdolnym dzieckiem, ale niekoniecznie spodobała się jej liczba przekleństw w utworze. Mimo to wspiera syna i kibicuje jego karierze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Jeden Osiem L już zapomniał? Ich znamy z jednego przeboju. Nie byli w stanie powtórzyć sukcesu

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]

Elżbieta Zapendowska oceniła twórczość Allana Krupy: O kant d**y potłuc

Dzień po 18. urodzinach, Allan Krupa udostępnił w sieci debiutancki utwór "Lambada". O ocenę jego muzycznych umiejętności pokusiła się sama Elżbieta Zapendowska. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że Allan musi jeszcze popracować nad głosem. 

Trochę faktycznie niewyraźnie śpiewa. To kwestia dykcji. Młodzi ludzie mają ją po prostu w d**ie, mówią niechlujnie na co dzień. Ale nie zdają sobie sprawy z tego, że podstawą hip-hopu jest tekst, więc jeśli nie można zrozumieć, o czym śpiewa wykonawca w piosence, no to o kant d**y potłuc. I trochę trudno ocenić ten tekst. Ale jest młody, niech pisze" - stwierdziła ceniona krytyczka muzyczna.

Warto wspomnieć, że w przeszłości Zapendowska uczyła śpiewu Edytę Górniak i doskonale zna artystę. Nie bez powodu pokusiła się również o uszczypliwą uwagę.

To syn Edzi, trzeba się nim zająć, zobaczymy, co się z nim dalej będzie działo - zastanawiała się.

Mieliście okazję słuchać już debiutanckiego utworu Enso?

 Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.