Stylówki Kamińskiej z "Mask Singer" robią wrażenie. Co miała na sobie i za ile? Sprawdziliśmy

Stylizacje Julii Kamińskiej spotkały się z wieloma komplementami ze strony fanów. Jurorka "Mask Singer" zdradziła, kto jest jej stylistą. Cena łańcuszka powala.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Kamińska została jurorką nowego show TVN. W każdą sobotę o 20:00 możemy oglądać, jak zasiada w jury z doświadczonym już w tej roli Kubą Wojewódzkim, Joanną Trzepiecińską oraz Kacprem Rucińskim. Jej stylizacje przykuły szczególną uwagę.

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Od początku emisji "Mask Singer" fani zwracali uwagę na świetne stylizacje aktorki. W końcu postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyznała, kto przygotował jej zestawienie z pierwszego odcinka telewizyjnego show.

Julia Kamińska zachwyca stylizacjami w "Mask Singer"

Julia Kamińska na planie "Mask Singer" współpracuje z Bartkiem Indyką. To on zajmuje się przygotowaniem strojów, które pokochała cała Polska. Aktorka podziękowała za tak licznie otrzymywane komplementy i zdradziła, skąd pochodzą poszczególne części jej garderoby. Nam udało się dotrzeć do cen.

Pytacie w listach o moje stylówki z "Mask Singer" - to supermiłe. Dziękuję - pisała na Instagramie zostawiając małe podpowiedzi.
 

Stylówka z pierwszego odcinka była warta krocie. Najdroższy element to drobny dodatek

W pierwszym odcinku show Julia Kamińska postawiła na komplet od LaManii. Gorset z cekinami w kolorze czarnym na chwilę obecną jest już wyprzedany, a na stronie pozostał zielony model. W regularnej cenie góra stylizacji kosztowała 990 złotych. Do tego Bartek Indyka dobrał szerokie spodnie jeansowe z wiązaniem na kostce za 479 złotych. 

Podczas nagrań Julia Kamińska miała na sobie złotą biżuterię z Apartu. Uszy aktorki zdobiły duże koła za 349 złotych. Zestawiła je z łańcuszkiem za około 2000 złotych oraz naszyjnikiem ze stali szlachetnej za 249 złotych.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.