Maffashion zapytana o rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Pokusiła się o szczery komentarz

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to wciąż gorący temat. Tym razem do sprawy odniosła się Maffashion.

Więcej o świecie show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pod koniec lutego Joanna Opozda i Antek Królikowski przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Vincenta. Młodzi rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem maleństwa, a gratulacjom od innych gwiazd i obserwatorów nie było końca. Wkrótce jednak do mediów przedostała się informacja, że para już nie jest razem. Według doniesień, aktor miał zdradzić matkę swojego dziecka z sąsiadką, gdy ta była jeszcze w ciąży. Rozstanie pary skomentowała Maffashion.

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Maffashion o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego

Maffashion w rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznała, że ciężko jej obserwować medialne doniesienia na temat związku pary. 

Jest mi szkoda i niefajnie się patrzy, jak to jest wszystko wyciągane na światło dzienne. Dużo siły życzę. Ja swoją nagrodę, którą otrzymałam, dedykowałam silnym kobietom i tej siły też Joasi życzę - powiedziała Maffashion po rozdaniu nagród na gali Polish Businesswoman Awards.

Influencerka przesłała Joannie Opoździe dużo siły i dodała, że w dzisiejszych czasach kobiety mają więcej możliwości i nie muszą tkwić w relacjach, które są niewłaściwe.

Takie rzeczy zdarzają się wszędzie i zawsze się zdarzały. (...) Kiedyś nie tak łatwo było kobietom podejmować takie drastyczne decyzje o zerwaniu, o rozwodach. A teraz kobiety jednak są bardziej samodzielne, może silniejsze i nie trzymają się usilnie tego, gdzie jest źle, tylko walczą o swoje i potrafią podejmować trudne decyzje - przyznała Maffashion. 

Zgadzacie się z Maffashion? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.