Lider zespołu Pectus uciekł sprzed ołtarza. Zostawił narzeczoną dla menadżerki. "Połowa rodziny chciała mnie deportować"

Tomasz Szczepanik, zakochując się w swojej obecnej żonie, był zaręczony z inną kobietą. Wokalista zespołu Pectus otworzył się na temat tego etapu w życiu w rozmowie dla TVP Kobieta.

Więcej o świecie show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tomasz Szczepanik w rozmowie dla TVP Kobieta otworzył się na temat swojego małżeństwa z Moniką Paprocką-Szczepanik. Wokalista nie spodziewał się, że połączy go tak silne uczucie z menadżerką jego zespołu. Jak przyznał, przygotowywał się wówczas do ślubu z inną kobietą, a Paprocka była mężatką z dwójką dzieci.

Zobacz wideo Zespół Perfect zaczął się od Breakoutu i Alibabek. A potem wkroczył Hołdys [Popkultura odc. 40]

Tomasz Szczepanik uciekł sprzed ołtarza

Szczepanik bez krępacji przyznał, że historia jego miłości jest trudna i zawiła. Kiedy zakochał się w swojej obecnej żonie, był zaręczony z inną kobietą. Dla nowej miłości odwołał ślub dziewięć dni przed uroczystością.

Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś, przed - wspomina Szczepanik.

Wokalista przyznał, że nie żałuje swojej decyzji i dziś podjąłby dokładnie ta samą.

Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo - deklaruje wokalista zespołu Pectus.

Szczepanik zdradził również, w jaki sposób poinformował ówczesną narzeczoną o swojej decyzji. 

Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że "nie mogę cię oszukiwać po fakcie". Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie.

Paprocka z kolei rozwiodła się dla Szczepanika z mężem i ojcem jej dwojga dzieci. Została żoną wokalisty i dziś mają 7-letniego syna Stanisława.

Doceniacie szczerość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.