Anna Samusionek zabrała na plan mieszkającą u niej Ukrainkę. Nastolatka zaliczyła debiut w serialu

Anna Samusionek przyjęła do domu nastoletnią Ukrainkę z mamą. Postanowiła zrobić dziewczynie niespodziankę i zabrała ją do pracy. Miała okazję sprawdzić się przed kamerą.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Samusionek jest jedną z aktorek, która postanowiła dać dach nad głową uciekającej przed wojną w Ukrainie nastolatce i jej mamie. Oprócz wsparcia w życiu codziennym, stara się zapewnić 14-letniej Julii namiastkę rozrywki i odskoczni od problemów.

Zobacz wideo Pojedynek taneczny i inne żarty słowackich policjantów z dziećmi uciekającymi z Ukrainy

Marina Łuczenko Mila JovovichGwiazdy z ukraińskimi korzeniami. Niektóre nazwiska mogą być zaskoczeniem

Ostatnio Anna Samusionek zabrała Ukrainkę z Łucka na plan serialu "Na Wspólnej", gdzie od kilkunastu lat wciela się w rolę Ilony Zdybickiej. Miała dla niej specjalną niespodziankę. Julia zaliczyła debiut przed kamerą, jako statystka.

Dzień na planie serialu "Na Wspólnej". Dziś zabrałam ze sobą 14-letnią Julię, która na czas wojny w Ukrainie mieszka u mnie wraz z mamą. Nawet udało się Julii zaliczyć swój debiut na ekranie, na razie jako statystka - poinformowała Anna Samusionek.

Anna Samusionek zabrała Ukrainkę na plan 'Na Wspólnej'Anna Samusionek zabrała Ukrainkę na plan 'Na Wspólnej' Instagram @anna_samusionek

Anna Samusionek po raz drugi zabrała Ukrainkę na plan serialu

Wygląda na to, że aktorka polubiła taką formę spędzania czasu ze swoim gościem z Ukrainy. 24 marca Anna Samusionek ponownie zabrała Julię na plan. Tym razem nastolatka obserwowała, jak wygląda produkcja "Na dobre i na złe"

Najlepszy szpital w Polsce, czyli Leśna Góra, odwiedzony. Dzięki uprzejmości produkcji "Na dobre i na złe" mogłam zabrać mieszkającą u mnie Julię z Łucka na plan serialu.

Anna Samusionek zabrała Ukrainkę na plan 'Na dobre i na złe'Anna Samusionek zabrała Ukrainkę na plan 'Na dobre i na złe' Instagram @anna_samusionek

Anna Samusionek miała tego dnia do zagrania tylko jedną scenę, dlatego wizyta na planie nie trwała długo. Julia poznała serialową córkę aktorki i zrobiła kilka pamiątkowych zdjęć.

Do zagrania miałam jedną scenę, więc dla kogoś, kto praktycznie nie rozumie języka polskiego, no i nie ma nic do roboty na planie, da się wytrzymać. No i załapała się na zdjęcia z moją śliczną i zdolną "córeczką", Martą Żmudą Trzebiatowską.

Anna Samusionek z córkąCórka Anny Samusionek ma już 18 lat. Aktorka zdradziła jej plany na przyszłość

Anna Samusionek liczy, że wojna skończy się jak najszybciej, a obywatele Ukrainy nie będą musieli już przechodzić przez tak okropne cierpienie.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: