Zanim wyszła za Rozenka, była żoną Bukaczewskiego. Małgorzata zdradza, jakie mają relacje

Małgorzata Rozenek zdradziła, kim był jej pierwszy mąż. Małżeństwo trwało bardzo krótko, ale kontakt pozostał.

Więcej o małżeństwach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nikt nie kwestionuje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są dla siebie stworzeni. Od dawna uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zanim los ich ze sobą połączył, obydwoje byli w innych związkach. Każdy wie, że przed Majdanem "Perfekcyjna" była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym nadal ma świetny kontakt. Kim był jej pierwszy mąż?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o zabiegach upiększających: Jestem zadowolona, w którą stronę to idzie

Elsina Chajrowa, Sonia PlotnikovaDzieci rosyjskich oligarchów. Córka Chajrowa to kwiaciarka, a syn Alekperowa?

Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie ma stosunki z pierwszym mężem

W szczerej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskiem Małgorzata Rozenek zdradziła, że będąc na studiach, wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego. 

Moje pierwsze małżeństwo było bardzo racjonalne, bardzo miłe. Tak mi się wydawało, że to racjonalne, bo on był z dobrego domu, prawnik… Mamy bardzo dobre relacje do dzisiaj - wyznała Rozenek.

Niestety małżeństwo trwało zaledwie kilka miesięcy. W internecie trudno o zdjęcia "Perfekcyjnej" z tamtych czasów. Celebrytka odniosła się także do drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Z moim drugim mężem to też było, wbrew pozorom, bardzo racjonalne, może dużo bardziej romantyczne, ale nie było sztabu kryzysowego, jak po tym, kiedy pojawiły się nasze zdjęcia z Radosławem.

Gdy Rozenek zaczęła spotykać się z piłkarzem, media znacznie bardziej interesowały się jej życiem prywatnym i bacznie obserwowały poczynania pary. 

Za pierwszym i drugim razem było tak, że, jak informowaliśmy świat, że jesteśmy razem, to było ok. W momencie, jak świat trochę za nas poinformował o tym, że coś jest na rzeczy z Radkiem, to nagle zjechał się sztab kryzysowy.

Wiedzieliście, że Małgorzata Rozenek miała trzech mężów?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: