Wiktor Zborowski nagrał wzruszający film dla ukraińskiej telewizji. Poruszył ważną kwestię. "Dziękuje wam"

Zofia Zborowska opublikowała nagranie, które Wiktor Zborowski przygotował specjalnie dla ukraińskiej telewizji. Podziękował Ukraińcom, a Rosjan nazwał w bardzo wymowny sposób.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już kolejny dzień. Ukraińscy żołnierze i cywile z ogromnym zaangażowaniem walczą o ojczyzną. Polacy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wschodnim sąsiadom, których postawa wzbudziła podziw na całym świecie.

Wiktor Zborowski jest polskim aktorem, który od lat podbija serca fanów na deskach teatru i ekranach. W mediach społecznościowych jego córki i żony pojawiło się nagranie, które przygotował specjalnie dla ukraińskiej telewizji.

Wiktor Zborowski wysyła wsparcie Ukrainie. Piękne słowa

Wiktor Zborowski nagrał niezwykle poruszające nagranie, które zaadresował do Ukraińców. Artysta chciał w ten sposób dodać naszym wschodnim sąsiadom otuchy i wyrazić, jak bardzo ich podziw. Padły też mocne słowa w kierunku Rosjan. Zborowski nie przebierał bowiem w słowach i nazwał ich bandytami. 

Wszystko, co chciałbym powiedzieć wydaje mi się małe i nic nieznaczące w obliczu waszego bohaterstwa i w obliczu tragedii waszej ojczyzny zaatakowanej przez bandytów. Życzę wam zwycięstwa, waszym wrogom klęski i dziękuje wam.
Zobacz wideo Wiktor Zborowski w nagraniu dla Ukraińskiej telewizji. Wzruszające słowa

Na tym jednak nie koniec. Wiktor Zborowski docenia zaangażowanie i heroizm Ukraińców. Wie, że w tej chwili walczą o wolność i bezpieczeństwo całej Europy. 

Wiem, że walczycie nie tylko za swoją wolność, ale i za naszą. Sława Ukrainie - zakończył wypowiedź.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.