Dominika Gwit w stroju... papugi! Pokazała zdjęcie sprzed 17 lat. "To dla mnie wiele znaczy"

Dominika Gwit odwiedziła swoje rodzinne miasto. Na deskach gdyńskiego Teatru Muzycznego zaczynała swoją sceniczną karierę. Teraz ponownie zawitała do tego miejsca.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Dominika Gwit często jest angażowana do sztuk realizowanych dla popularnych, polskich teatrów. Jako członkini obsady spektaklu "Pomoc domowa" odwiedziła niedawno swoją rodzinną Gdynię. Była to podróż sentymentalna.

Zobacz wideo Dominika Gwit o premierze swojego muzycznego stand-upu: Tego się nie spodziewałam

Dominika Gwit wspomina Gdynię. To jej rodzinne miasto

Gwit dziecięce i młodzieńcze lata spędziła w nadmorskim mieście. To właśnie tutaj stawiała pierwsze kroki jako artystka. Na początku lat dwutysięcznych, brała udział w przestawieniach dla młodzieży organizowanych przez Teatr Muzyczny w Gdyni.

Jedziemy dziś do mojej rodzinnej Gdyni. Urodziłam się w tym mieście, a w Teatrze Muzycznym na zajęciach aktorskich i muzycznych dla młodzieży spędziłam całe gimnazjum i liceum. Dziś po raz pierwszy w moim zawodowym życiu stanę na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. To dla mnie wiele znaczy.

Przy okazji wspominania młodzieńczych lat, Gwit podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z wspomnianego okresu. Internauci mogli zobaczyć, jak wyglądała aktorka w stroju papugi. Fotografia pochodzi ze spektaklu młodzieżowego "Szach i papuga" i została wykonana 17 lat temu.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram, @dominikagwit

Dominika Gwit 10 lat temu uzyskała dyplom aktorski

Dominika Gwit jest dyplomowaną aktorką, pomimo że nie ukończyła państwowej szkoły aktorskiej. egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich zdała w 2012 roku.

Właśnie dziś, po 10 latach od otrzymania dyplomu aktorskiego, stanę na scenie teatru, w którym wszystko się zaczęło - pisała poruszona Gwit.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.