Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała osobisty wpis. "Złamało mnie to"

Marta Żmuda Trzebiatowska nieczęsto dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła w mediach społecznościowych intymny wpis. Słowa, których użyła, poruszają.

Więcej informacji na temat rodziny królewskiej znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Marta Żmuda Trzebiatowska na co dzień stroni od częstego uzewnętrzniania się w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie. Aktorka miała ostatnio bardzo trudny moment

Zobacz wideo Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. Jej reakcja? Bezcenna!

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała wzruszający, intymny wpis. Fani są zdumieni jej odwagą!

Gwiazda dodała na Instagram post, w którym szczerze opowiada o niełatwych emocjach, jakie jej towarzyszyły w ciągu ostatnich dni. Napisała:

Wracam dziś wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w moim życiu, gdy byłam najszczęśliwsza… Czułam harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Ten mężczyzna ze zdjęcia [Kamil Kula] daje mi siłę i wiarę w to, że "wszystko będzie dobrze", za co jestem mu ogromnie wdzięczna, zwłaszcza w tym trudnym czasie.
 

Aktorka była bardzo ciekawa, z jakimi emocjami mierzyli się w ostatnim czasie jej fani, którzy tak bacznie ją obserwują w mediach społecznościowych:

Najdrożsi, w ostatnich dniach często o was myślę. Jak sobie radzicie z tym wszystkim, co się dzieje? Muszę się wam przyznać, że ja radziłam sobie bardzo słabo. Złamało mnie to. Dużo emocji, strachu i lęku… Wdech, wydech… - podkreśliła poruszona.

Mimo trudnego czasu gwiazda stara się nie tracić pogody ducha i zdaje sobie sprawę z tego, że dbanie o siebie w tym trudnym dla nas czasie jest bardzo ważne:

A teraz właśnie jesteśmy potrzebni światu i zdajemy prawdziwy egzamin z człowieczeństwa! Przytulam najmocniej, zwłaszcza tych z was, u których lęk i ataki paniki biorą górę - napisała aktorka.

Zgadzacie się ze słowami Marty Żmudy Trzebiatowskiej? 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: