Hulk Hogan ogłosił, że znów się rozwiódł. 69-latek potwierdził, że ma nową miłość

Hulk Hogan rozwiódł się po 11 latach małżeństwa. Od wielu dni spekulowano, że aktor ma nową partnerkę. Teraz sam zainteresowany potwierdził, że znów jest zakochany.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Hulk Hogan należy do tych gwiazd, które z wiekiem pragną nowych doznań. Aktor właśnie ogłosił, że znów jest zakochany, a jego małżeństwo z drugą żoną Jennifer McDaniel przeszło już do historii. Z nową miłością był widziany na wspólnym wyjeździe i potwierdził krążące w internecie plotki.

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami krajuMieszkanie w Polsce mogą zamienić na posiadłość na Majorce! Te gwiazdy zainwestowały

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Hulk Hogan ogłosił, że się rozwiódł. 69-latek potwierdził, że ma nową miłość

Hulk Hogan i młodsza o 21 lat Jennifer McDaniel pobrali się w 2010 roku w posiadłości należącej do aktora w Clearwater. To dla niej gwiazdor rzucił swoją pierwszą żonę Lindę Hogan, z którą ma dwoje dorosłych dzieci (byli małżeństwem od 1983 do 2009 roku). Teraz potwierdził, że rozwiódł się także z drugą żoną. Na horyzoncie bowiem pojawiła się nowa miłość. Jak informuje portal TMZ, Hulk Hogan złożył pozew rozwodowy w październiku 2021 roku i podobno udało się go sfinalizować jeszcze w tym samym roku.

W mediach społecznościowych zaczęły krążyć spekulacje, że 69-letni mistrz wrestlingu jest ponownie zakochany. Został przyłapany z piękną blondynką na Florydzie, w okolicach jego posiadłości. Para była widziana, jak bawi się w barach i śpiewa wspólnie karaoke. Aktor przerwał milczenie i postanowił oficjalnie skomentować spekulacje.

Dla potwierdzenia, posty na Facebooku i Instagramie dotyczą mnie i mojej dziewczyny Sky. Jestem oficjalnie rozwiedziony. Przepraszam, myślałem, że wszyscy już wiedzieli - oświadczył na Twitterze.

Nowa dziewczyna sławnego zapaśnika to także blondynka. Na razie niewiele o niej wiadomo, oprócz tego, że ma na imię Sky. Trzeba przyznać, że po rozwodzie Hulk Hogan nie marnował czasu.

Anna Wróbel"Ślub...". Anna Wróbel "roztrzęsiona" słowami ekspertki. "Nie ma odwagi, żeby odpisać"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o: