SAG Awards. Elegancka Nicole Kidman i Michael Douglas z ukraińskim akcentem. Show kradnie Selena Gomez. Zjawiskowa!

W nocy z 27 na 28 lutego polskiego czasu w Kalifornii odbyła się uroczysta gala Screen Actors Guild Awards. Na ściance pojawiła się cała śmietanka show-biznesu. Kogo tam nie przywiało!

Więcej informacji na temat bieżący wydarzeń znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

28. gala Screen Actors Guild Awards za nami. Na imprezie pojawił się tłum celebrytów oraz artystów, którzy odbierali statuetki za aktorską aktywność zawodową (LISTA ZWYCIĘZÓW TUTAJ). Kto zachwycił, a kto zaliczył modową wpadkę? Oto nasz przegląd.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Selena Gomez

Była dziewczyna Justina Biebera pojawiła się na gali w klasycznej czerni. Kreacja została zaprojektowana przez Oscara de la Rentę i trzeba przyznać, że aktorka wyglądała w niej zjawiskowo. Piękna biżuteria tylko dodała elegancji (w naszej galerii zobaczycie również, jak w innej kreacji od projektanta wyglądała Rosario Dawson).

Selena GomezSelena Gomez AP

Nicole Kidman

Szyku zadała również Nicole Kidman, która kilkanaście dni temu krytykowana była za zdjęcia do okładki, na której jej twarz wyglądała na, delikatnie mówiąc, wyprasowaną. Podczas SAG Awards nie sposób było jednak oderwać wzrok od jej welurowej sukienki, która wyszła spod rąk francuskiego domu mody Saint Laurent. Kreacja, choć mocno zabudowana, pięknie podkreśliła smukłą sylwetkę aktorki. Nicole mogła jedynie zdecydować się na inną fryzurę. Spięte włosy komponowałyby się jeszcze lepiej, a biała kokarda byłaby bardziej widoczna. Tymczasem w galerii zobaczycie, jak gwiazda na oczach fotoreporterów obściskiwała się z mężem na ściance.

Nicole KidmanNicole Kidman AP

Michael Douglas i Cameron Douglas

Światowej sławy aktor pojawił się na imprezie w towarzystwie syna. Kiedy patrzymy na oczy mężczyzn, mamy wrażenie, że są jak dwie krople wody. Warto jednak pochwalić starszego z panów za strój, a właściwie dodatek - poszetkę w barwach ukraińskiej flagi. Na taki gest, niestety, nie zdecydowało się więcej gwiazd, a szkoda!

Michael Douglas i Cameron DouglasMichael Douglas i Cameron Douglas AP

Salma Hayek

Choć zazwyczaj piszemy pochlebne artykuły na temat Salmy Hayek, tym razem aktorka przesadziła... Można wręcz powiedzieć, że zaliczyła modową wtopę. Gwiazda "Domu Gucci" miała na sobie kreację właśnie od Gucci. Niestety, dopasowana kreacja sprawiała wrażenie, jakby biust aktorki po prostu się dusił. Poza tym sukienka mocno się marszczyła i chyba śmiało można stwierdzić, że w takim kolorze Salmie nie jest do twarzy. W dodatku te rękawiczki... Nieco wulgarne.

Salma HayekSalma Hayek AP

Jak na ściance wypadły inne gwiazdy? Gwarantujemy, że niektóre wyglądały równie zjawiskowo, co Nicole Kidman oraz Selen Gomez. Sprawdźcie w naszej galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.