Antek Królikowski rozwścieczył fanów. Awantura w komentarzach pod zdjęciem z synem

Antek Królikowski został zaatakowany przez fanów na Instagramie. Aktor nie odniósł się do doniesień o rzekomy romansie z sąsiadką. Jego mętne tłumaczenia rozwścieczyły komentujących.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Od kilku dni nie milkną informację o rozstaniu Antka Króliwkoskiego z Joanną Opozdą. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że właśnie przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Opozda opuszczała jednak porodówkę wyłącznie w towarzystwie mamy. Królikowski zobaczył syna dopiero w piątek, co przyznał we wpisie na Instagramie. Nie skomentował doniesień o swoim rzekomym romansie z sąsiadką. Wspomniał za to o tym, że "trzeba pozostać sobą". To wkurzyło fanów.

Zobacz wideo Joanna Opozda zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko. "Nie dla męża"

Antek Królikowski krytykowany przez fanów. Nie zaprzecza doniesieniom o romansie

Chociaż we wpisie Antka Królikowskiego, któremu towarzyszy pierwsze zdjęcie aktora z jego synkiem Vincentem, trudno znaleźć jakieś konkretne informacje, to fani i tak zdążyli się wkurzyć na aktora. Mąż Opozdy pisze, że "trzeba zostać sobą", a komentujący kpią.

 

Przypomnijmy, że Królikowski miał mieć romans z sąsiadką. Podobno relacja zaczęła się tuż po hucznym ślubie aktora z Joanną Opozdą. Zdrada miała doprowadzić do rozpadu ich relacji. Królikowski nie odebrał nawet żony po porodzie ze szpitala. Wiele osób krytykuje go za porzucenie kobiety w ciąży i w trakcie połogu. Zdjęcie z malutkim Vincentem nie pomogło "ocieplić wizerunku".

W moich oczach straciłeś zbyt wiele.
Skala żenady już przekroczona - czytamy w komentarzach.
Odpowiedzialność to takie trudne słowo. Pokaż to nie tylko za pomocą zdjęć. Powodzenia w ojcowskiej roli. Ten angaż jest najważniejszy - napisał jeden z fanów.

Królikowski mu odpowiedział:

Przede mną najtrudniejsza z ról. Zdaje sobie z tego sprawę. Jednak najważniejsze w tym wszystkim to pozostać sobą. Trzymajcie kciuki - stwierdził.

Zgadzacie się?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

,

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.