Julia Kamińska pokazała wiadomości od Ukraińców przebywających w atakowanym kraju. Te słowa łamią serce

24 lutego nad ranem Rosja zaatakowała Ukrainę. W mediach społecznościowych nie brakuje wpisów wspierających naszych sąsiadów. Wśród nich znalazł się post Julii Kamińskiej.

W czwartek około godziny czwartej rano czasu polskiego rozpoczęła się wojskowa inwazja na Ukrainę. Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił rozpoczęcie operacji wojskowej i wezwał ukraińskich żołnierzy do złożenia broni. W Kijowie, Oddesie i innych ukraińskich miastach przeprowadzono ostrzały rakietowe,  niewinni ludzi tracą życie.

Zobacz wideo Pożar elektrowni w Szczastii w Ukrainie podczas intensywnego ostrzału

Julia Kamińska pokazała wiadomości od Ukraińców przebywających w kraju. Łamią serce

W mediach społecznościowych nie brakuje wspierających Ukrainę postów. Żywo na wojenną sytuację reagują również gwiazdy. Julia Kamińska, która już od dłuższego czasu mówi na Instagramie o wsparciu dla Ukraińców, zamieściła post, którego treść jest przerażająca. Aktorka upubliczniła screen rozmowy. Z jej treści wynika, że aktorka ma kontakt z przebywającymi na terenie Ukrainy osobami, które chcą uciec przed wojną.

Możecie się przemieszczać? Czy stan wojenny oznacza, że nie można wychodzić?
Teraz jest syrena. Znaczy, że nie można. Jak będzie możliwości, od razu wyjeżdżamy.
Tak zróbcie, czekamy na was - czytamy w wiadomościach.
 

Pod postem pojawiła się cała wiele słów wsparcia pod adresem atakowanych Ukraińców i Ukrainek. Każda kolejna godzina przynosi nowe informacje. Aby być na bieżąco, zaglądajcie na stronę główną Gazeta.pl 

ZOBACZ TEŻ: Wstępne wyniki sekcji zwłok kobiet z Częstochowy. Wiemy też, jak zginęła ofiara. Sprawa mrozi krew w żyłach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.