Jarosław Jakimowicz sięgnął dna. Cieszy się, że żona Tomasza Sekielskiego jest chora

Jarosław Jakimowicz uderzył w Tomasz Sekielskiego i jego rodzinę. W karygodnych łowach odniósł się do wyznania dziennikarza na temat choroby żony.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Jarosław Jakimowicz od kilku lat robi karierę jako publicysta w TVP. Jego kontrowersyjne wypowiedzi już wielokrotnie oburzyły i zniesmaczyły opinię publiczną. I kiedy wydawało się, że nie może niżej upaść, wydarzyło się to. Słowa na temat choroby żony Tomasza Sekielskiego są kolejnym nasączonym jadem wpisem autorstwa Jakimowicza.

Zobacz wideo Według jakich zasad pracują dziennikarze TVP?

Tomasz Sekielski opowiedział o chorobie żony. Do wypowiedzi odniósł się Jakimowicz. "Bardzo się cieszę"

Tomasz Sekielski w wypowiedzi dla miesięcznika "Twój Styl" przyznał, że jego żona zmaga się z depresją i zespołem stresu pourazowego. Zdaniem dziennikarza, do złej kondycji psychicznej partnerki przyczynił się jego stresujący styl życia.

Ania jest dzielną kobietą, nie chciała mnie dodatkowo obciążać i nigdy nie mówiła, w jakim stresie żyje. Dopiero po latach przyznała, jak bardzo się o mnie bała, bo nigdy nie miała pewności, czy wrócę. Teraz zmaga się z poważną depresją i zespołem stresu pourazowego (PTSD), który, niestety, ja jej zafundowałem. Bała się o moje życie, nie tylko w związku z moimi wyjazdami, ale też z powodu stanu, do jakiego się doprowadziłem - przyznał w wywiadzie dla magazynu.

Na wypowiedź dziennikarza zareagował Jarosław Jakimowicz. Filmowy młody wilk, z typowym dla siebie grubiaństwem, przyznał, że cieszą go problemy, z jakimi zmaga się rodzina Tomasza Sekielskiego. Skandalizującą wypowiedź opublikował na Instagramie.

Bardzo się cieszę, łobuzie, że cierpisz ty, twoja rodzina, żona. Za to, co zrobiłeś, podły łobuzie, mojej rodzinie - czytamy we wpisie.

Jarosław Jakimowicz został publicznie oskarżony o gwałt

Jakimowicz odniósł się do oskarżeń o gwałt, którymi został obciążony w 2021 roku. Według doniesień Piotra Krysiaka, aktor miał wykorzystać seksualnie kobietę startującą w wyborach Miss Generation 2020. Sprawę nagłośnił Sekielski.

Ty, dziennikarz? Zwykły łobuz, który razem z tą kreaturą Krysiakiem próbowali zniszczyć nam życie. Jest jeszcze parę osób np. z "Uwaga TVN" Dorota Pawlak, na których ból spokojnie czekam. Za te krzywdy i kłamstwa i manipulacje, zasłużyliście.

Dotąd Tomasz Sekielski nie zareagował na wpis Jakimowicza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.