Nie żyje mąż Ewy Szykulskiej. Słowa aktorki rozdzierają serca

Ewa Szykulska jest pogrążona w żałobie. Aktorka opublikowała wzruszające pożegnanie ukochanego męża, który zmarł pod koniec 2021 roku.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Ewa Szykulska przeżywa bardzo trudne chwile. Jej wieloletni partner Zbigniew Pernej zmarł 25 grudnia 2021 roku, ale dopiero teraz informacja przedostała się do mediów. Aktorka we wzruszających słowach pożegnała ukochanego męża.

Nie żyje mąż Ewy Szykulskiej: Jak wytrzymać twoją nieobecność kochany?

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 10 stycznia 2022 roku na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej. Zbigniew Pernej spoczął w rodzinnym grobie. Ewa Szykulska na łamach "Gazety Wyborczej" pożegnała męża pięknymi słowami.

25 grudnia 2021r. zmarł mgr inż. Zbigniew Pernej. Mój ukochany mąż. Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać twoją nieobecność, kochany? Twoja Ewa.

Zbigniew Perneja był drugim mężem aktorki. Decyzję o ślubie podjęli dopiero po 17 latach bycia w związku. Pomimo tego że oboje pochodzili z różnych środowisk, to świetnie się dogadywali i tworzyli naprawdę udane małżeństwo. Ona była utalentowaną aktorką, on inżynierem zajmującym się motoryzacją. Mężczyzna raczej stronił od świata show-biznesu. 

Jesteśmy z różnych bajek, toteż kłócimy się gorąco. Chociaż trzeba powiedzieć, że już rzadziej tłukę talerze, a mąż już nie rzuca telefonem o podłogę, co jeszcze niedawno nam się zdarzało. Kiedy wykrzyczę się na scenie, w domu bywam spokojniejsza - zdradziła niegdyś Ewa Szykulska.

Aktorce i jej najbliższym składamy kondolencje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.