"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała projekt pokoju córki. Oryginalny kształt szafki

Anna Bardowska wstawiła na Instagram zdjęcie przedstawiające projekt pokoju dla córki. Rządzą: róż i nowoczesne rozwiązania. Jest pewna rzecz, która szczególnie przykuła naszą uwagę.

Więcej ciekawostek na temat uczestników programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Bardowska dała się poznać widzom, dzięki udziałowi w programie TVP "Rolnik szuka żony". Uczestniczce drugiego sezonu telewizyjnego show udało się znaleźć miłość swojego życia, Grzegorza. Para tworzy udane małżeństwo, a ujęciami z życia prywatnego chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Tym razem kobieta pochwaliła się projektem nowego pokoju dla ukochanej córeczki. Trzeba przyznać, że przyszła przestrzeń będzie wyglądać imponująco.

Zobacz wideo Zobacz, o co najczęściej kłócą się uczestnicy "Rolnik szuka żony"!

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizmMieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizm

Anna Bardowska pokazała projekt pokoju córki. Wygląda zachwycająco!

Ich małżeństwo jest dowodem na to, że można znaleźć miłość w telewizji. Tworzą zgraną parę już od pięciu lat. Od zakończenia transmisji programu fani śledzą losy swoich ulubieńców w mediach społecznościowych.

 

Kobieta podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym widać, jak w przyszłości będzie wyglądał pokój jej córki. Na projekcie widać delikatną beżową tapetę w białe groszki, która idealnie nadaje się do pokoju małej dziewczynki. Wyróżnia się drewniana półka w kształcie jelenia. To, co jednak zwróciło naszą uwagę to ogromna tapeta, na której namalowano bajkowe, leśne zwierzęta. Wzrok przykuwa także huśtawka, dzięki której dziecko będzie mogło się wyszaleć po szkolnych zajęciach. 

Projekt pokoju córki Anny BardowskiejProjekt pokoju córki Anny Bardowskiej Isntagram / ania.bardowska

Niezwykle praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniem jest użycie długiej lady, dzięki której dziewczynka będzie miała dużo miejsca na odrabianie zadań domowych. Wrażenie robi także ogromna przestrzeń i wysoki sufit. 

Władimir Putin i jego willaTak mieszka Władimir Putin. Kino, lodowisko, winnica. "Małe państwo wewnątrz Rosji"

Więcej o: