Paulina Krupińska robiła Q&A, a wtem pytanie od Anny Lewandowskiej. Tego się nie spodziewała

Paulina Krupińska zorganizowała Q&A dla fanów. Nie spodziewała się jednak, że pojawi się też pytanie od Anny Lewandowskiej. Przyjaciółka wykorzystała okazję.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska są przyjaciółkami. Obie chętnie opowiadają o swojej relacji. Tak bliskie relacje w show-biznesie nie należą do częstych, dlatego obie mają się czym chwalić.

To jest tak fajna dziewczyna i kiedy zdejmie się z Ani te wszystkie łatki, które jej się przypisuje i popatrzy się na nią ludzkim okiem, ja mam taką możliwość przebywać w nią w prywatnej sferze, to zdecydowanie Ania Lewandowska w dresie, w domu na kanapie jest milion razy fajniejszą dziewczyną niż w mediach - mówiła nam niedawno była Miss Polonia.

Ostatnio chyba jednak napotkały pewne problemy komunikacyjne. Anna Lewandowska wykorzystała sytuacji i rozbawiła wszystkich na Q&A Krupińskiej.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o szczegółach przyjaźni z Anną Lewandowską. "Wy jej nie znacie taką, jaka ona jest"

Paulina Kurpińska tłumaczy się, czemu nie odpowiada na wiadomości Ani Lewandowskiej

Paulina Kurpińska od czasu do czasu na Instagramie organizuje dla swoich obserwujących sesje pytań i odpowiedzi. Ostatnio, poza fanami, w zabawie wzięła też udział jej przyjaciółka - Ania Lewandowska. Najwyraźniej "Lewa" uznała, że to lepszy kanał komunikacji, niż tradycyjne SMS-y.

Kiedy odpiszesz na SMS? - zapytała Lewandowska.

Kurpińska udostępniła pytanie i postanowiła publicznie się wytłumaczyć. Pokazała screena aplikacji do odbierania SMS-ów. Okazuje się, że ma tam 246 nieprzeczytanych wiadomości.

Wyślij jeszcze raz, żebym miała pierwszego - napisała.
Wiem, wiem, jestem najgorszą osobą na świecie jeśli chodzi o odpowiadanie na wiadomosci - dodała.

Paulina Kurpińska odpowiada Ani Lewandowskiej w Q&APaulina Kurpińska odpowiada Ani Lewandowskiej w Q&A InstaStories

Oryginalny sposób Ani Lewandowskiej na kontakt z przyjaciółką okazał się więc skuteczny - a to w końcu najważniejsze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.