Księżna Kate olśniła skromnością na wizytacji. Tę sukienkę wybrała nie pierwszy raz. Wtedy nie zachwyciła, teraz wręcz przeciwnie

Księżna Kate w towarzystwie teścia i jego małżonki odwiedziła ośrodek szkoleniowy. My patrzymy na stylizację, w której prezentowała się skromnie i z klasą.

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna Kate była gościem ośrodka Trinity Buoy Wharf w Londynie, założonego przez Prince’s Foundation, fundację należącą do rodziny królewskiej. Nie była jednak sama, a tego dnia towarzyszyli jej książę Karol i księżna Camilla. We trójkę wizytowali pracownie artystyczne, w których młodzi ludzie szkolą się w różnych dziedzinach rzemiosła. Po raz kolejny księżna Cambridge przykuła uwagę fotoreporterów. Tym razem postawiła na bardzo klasyczną stylizację.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate olśniła skromnością na wizytacji. Tę sukienkę wybrała nie pierwszy raz

Księżna Kate wraz z teściem i jego żoną przyglądali się m.in. pracy uczniów pracowni krawieckich. Odwiedzili też pracownię rzeźby czy kowalstwa. Żona księcia Williama wybrała na ten dzień skromną i dziewczęcą szarą sukienkę o strukturze wełny. Kreacja miała długie rękawy i czarne dodatki - kołnierz pod szyją oraz klamrę od paska w talii, który podkreślał szczupłą sylwetkę. Do rozkloszowanej sukienki założyła czarne rajstopy i buty na obcasie, a dodatkowo wzięła małą czarną torebkę z rączką. Tego dnia księżna Kate postawiła na proste uczesanie - rozpuszczone, lecz lekko podpięte do góry włosy. To szczególnie spodobało się niektórym internautom. Pod relacją z wizytacji w mediach społecznościowych, nie szczędzili komplementów.

Fantastycznie księżnej Cambridge w tej fryzurze. Dobrze, że zdecydowała się na kolejną zmianę.
Księżna Kate jest tak piękna, że wygląda fantastycznie we wszystkim, co nosi. Ma taką klasę i elegancję - skomentowali stylizację internauci.
 

Księżna Kate nie miała na sobie tej sukienki po raz pierwszy. Założyła ją w 2019 roku, kiedy towarzyszyła królowej Elżbiecie II podczas wizyty w King's College w Londynie. Wówczas sporo osób twierdziło, że królowa ją przyćmiła.

Kate kolejny raz udowodniła, że na każde wyjście nie wybiera nowych ubrań, a stawia na wykorzystanie tych, które już są w jej garderobie. Na mniej lub bardziej oficjalne spotkania wielokrotnie wybierała rzeczy, w których już wcześniej pokazywała się publicznie. Zachodnie media nazywają to u niej zjawiskiem "recyklingu". Więcej zdjęć księżnej znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.