Więcej testów na temat gwiazd, które wspominają lata młodości, znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.
Katarzyna Nosowska udostępniła na Instagramie serię zdjęć z dzieciństwa i młodości. Na jednym liczy na liczydłach, na innym siedzi w ciemnym miejscu z dosyć ponurą miną, a jeszcze innym przegląda gazetę. Wokalistka i autorka książki "A ja żem jej powiedziała..." przyznała, że żadnych elementów związanych z wyglądem i stylem bycia nie przeniosła na '"współczesną Nosowską".
Stare fotografie Katarzyny Nosowskiej sugerują, że lubiła czarne obszerne płaszcze i mocny, podkreślający oko makijaż. Nosiła związane włosy i rzadko się śmiała. Na zdjęciach z wczesnych lat dzieciństwa jest zdecydowanie bardziej uśmiechnięta - pokazała ujęcia, jak liczy na liczydłach i poczytuje kobiece pismo.
Robię porządki. Ile ja się dziś dowiedziałam o sobie z przeszłości... Byłam osobą ponurą, snującą się po ruinach, szczerzącą się przy liczydle, czytającą "Kobietę i Życie", a także odkrywającą ramiona - wymieniała Nosowska.
Jak zaznacza artystka, oglądając fotografie czuje, jak bardzo się zmieniła. I zapewne wcale nie chciałaby wrócić do tamtych - szczególnie tych "ponurych" - czasów.
Niczego nie przyniosłam do teraz - przyznała krótko i zwięźle w poście na Instagramie.
Rozpoznalibyście Katarzynę Nosowską na starych zdjęciach?
Przeczytaj też to: Katarzyna Nosowska zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego za pomocą piosenki. "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia
Jeden gest Nawrockiej wystarczył. Lawina komentarzy po jej spotkaniu z powstańcami
Wyszła na scenę z flagą Polski na głowie, a internauci się oburzyli. Piszą o "zniewadze" i "profanacji"
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Skolim zabrał głos po wypadku. Ominęło go ważne wydarzenie. "Nie czuję się na siłach"
Helena Englert spytana o hejt przed "Tańcem z gwiazdami". Podsumowała to jednym zdaniem
Duński youtuber zawiedziony podróżą PKP. To go spotkało. "Bardzo męczące"
Anna Guzik schudła 15 kg. Wykluczyła z diety tylko trzy produkty