Katarzyna Nosowska zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego za pomocą piosenki. "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"

Katarzyna Nosowska postanowiła zwrócić się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości w dosyć artystyczny sposób. Wykorzystała do tego swój własny utwór.

Od tygodnia z całym kraju trwają protesty oburzonych Polek i Polaków. 22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że dopuszczenie aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracającego upośledzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją RP. Swoje niezadowolenie wyrażają również polskie gwiazdy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieliły się nierzadko poruszającymi historiami. Przykładem może być Joanna Koroniewska, która zdradziła, że "ma dwoje dzieci, ale ciąż miała osiem". Teraz swoją opinią postanowiła podzielić się inna znana osoba.

Katarzyna Nosowska zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego

Artystka udostępniła na swoim Instagramie krótkie nagranie, które przedstawia fragment przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Wtorkowe wystąpienie prezesa skomentowała wcześniej Monika Jaruzelska. Media porównują je do nagrania generała Wojciecha Jaruzelskiego z 13 grudnia 1981 roku, w którym ogłosił stan wojenny.

Wszystko ma pierwotną przyczynę. Powrót z Bambuko - to właśnie odkrycie jej, a potem można wreszcie żyć... - napisała w opisie.
Zobacz wideo Nosowska zwraca się do Kaczyńskiego piosenką. "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"

Jednak największą uwagę zwraca fragment piosenki, który słychać w tle. Nosowska dodała do obrazka swój utwór "Kto ci to zrobił?".

Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz?

W komentarzach pojawiły się opinie osób, które zgodziły się z Nosowską.

Też się nad tym zastanawiam. Dlaczego on tak nienawidzi ludzi?
Fakt, to poniekąd bardzo biedny człowiek... I już rzeczywiście powinien odpocząć, dawno temu.

A Wy, zgadzacie się z wokalistką?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.