Tomasz Raczek nie oszczędził Kożuchowskiej. Oberwało jej się za rolę w "Gierku": Tak to się kończy, jak człowiek chodzi po ściankach

Rola Małgorzaty Kożuchowskiej w "Gierku" została bardzo źle odebrana przez krytyków. Tomasz Raczek uważa, że to wina pozowania na ściankach. Niedługo aktorka będzie miała okazję do rehabilitacji.

Więcej informacji na temat filmu "Gierek" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Premiera "Gierka" już od dwóch tygodni za nami. Film jest różnie oceniany i nie brakuje negatywnych recenzji. Trwa dyskusja, w jaki sposób powinien być przedstawiony I sekretarz PZPR. W jego postać wcielił się Michał Koterski. Duża rola przypadła również Małgorzacie Kożuchowskiej, która zagrała żonę Edwarda Gierka, Stanisławę. Aktorka spotkała się z falą krytyki za swoją grę w filmie.

Zobacz wideo Czy syn Mikołaja Roznerskiego chce być aktorem?

Kamila Kajak, Krzysztof TyniecTyniec wygrał "Taniec z Gwiazdami" i usunął się w cień. Wrócił i wygląda świetnie

Małgorzata Kożuchowska z miażdżącą krytyką za rolę w "Gierku"

Misiek Koterski w wielu recenzjach może przeczytać, że nie sprostał aktorskiemu wyzwaniu. Krytycy nie oszczędzili również Małgorzaty Kożuchowskiej. Bardzo gorzko o jej grze wypowiedział się uznany autorytet sztuki filmowej, Tomasz Raczek. 

Tak to się kończy, jak człowiek chodzi po tzw. ściankach i zastanawia się bardziej nad tym, co powinien na siebie założyć i jaką fryzurą zachwycić fotografów, zamiast zastanowić się jaką rolę zagrać i co zrobić, żeby ta rola była wyjątkowa i najlepsza, jaką mogę zagrać. Ścianki zabijają aktorstwo i pani Małgorzata ledwo dyszy w tym filmie - powiedział w recenzji na YouTubie.

Michał Kujawiński, dziennikarz serwisu "Naekranie.pl", również nie oszczędził gwiazdy, jednocześnie jednak pochwalił innych aktorów.

Aktorstwo w Gierku ocenić bardzo trudno — Żak, Pawlicki i Stankiewicz są świetni, ale jakby wyjęci z zupełnie innego filmu. Nieźle wypadają Rafał Zawierucha i Agnieszka Więdłocha. Zupełnie nijaka natomiast jest rola Małgorzaty Kożuchowskiej.

Do tej pory aktorka nie zdecydowała się na skomentowanie krytycznych opinii. W tym roku premierę będzie miał kolejny film z jej udziałem. "Zołza" to komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego. Małgorzacie Kożuchowskiej przypadła jedna z głównych ról.

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła bohaterów programu. Była przerażona tym, co zastała

Więcej o: