Tiktokerka pokazała paragon grozy z restauracji w Zakopanem. "Skąd ludzie w Polsce mają takie pieniądze?"

Tiktokerka wybrała się do jednej z restauracji w Zakopanem na urodzinowy obiad. Postanowiła publicznie pokazać, ile zapłaciła za ucztę. Internauci byli szoku.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ceny w knajpach w Zakopanem nie należą do najniższych, a za porządny obiad często trzeba słono zapłacić. Przekonała się o tym ostatnio tiktokerka Aga Testuje.

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

Wybierając się w polskie góry, należy przygotować się na sporo wydatków. Znana tiktokerka postanowiła odwiedzić kolejną polską restauracji. Tym razem zjadła urodzinowy obiad z widokiem na piękne góry. Knajpa, do której się wybrała, to miejsce z najlepszą obsługą na Podhalu. Kwota, jaką zapłaciła za posiłek, przeraża.

Tiktokerka w zakopiańskiej restauracji. Rachunek? Wysoki

Aga Testuje wybrała dwa zestawy z menu degustacyjnego składające się kolejno z pięciu i siedmiu dań. Oprócz tego na rachunku znalazło się jajko z serem, kwaśnica z żeberkiem jagnięcym, tatar z grzybami leśnymi, podhalański pstrąg z buraczkami, polędwica z dzikim brokułem, creme brule oraz napoje. Za taki zestaw musiała zapłacić 678 złotych. 

Restauracja proponuje menu regularne oraz menu degustacyjne. Brakuje mi słów, żeby opisać wam to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu oraz najlepsze jedzenie - zachwalała potrawy oraz obsugę lokalu.

Zaskoczenia nie kryli internauci. Pod postem od razu pojawiła się masa komentarza. Nie spodziewali się, że w Polsce za posiłek w restauracji trzeba tyle zapłacić. Jedna z internautek zauważyła, że ceny są wyższe niż w Norwegii.

Wow, mnie też brakło słów. Jaki rachunek!
Nie zdawałam sobie sprawy, że posiłki w Polsce są takie drogie.
Skąd ludzie w Polsce mają takie pieniądze? Drożej niż w Norwegii? - piszą internauci.

Naprawdę można mówić w tym przypadku o paragonie grozy? Tiktokera chyba nie żałuje wydanych pieniędzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.