Sonia Bohosiewicz jest matką Mai Bohosiewicz?! Niektórzy są o tym przekonani. Aktorka w końcu zareagowała

Zarówno Sonia, jak i Maja Bohosiewicz działają w show-biznesie. Pomiędzy siostrami jest 15 lat różnicy. Na Instagramie pierwszej z nich pojawiła się seria odpowiedzi na spekulacje, jakie potęgowały się na jej temat. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy aktorka jest biologiczną matką Mai. Zdementowała tę plotkę.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sonia i Maja Bohosiewicz nie ukrywają, że są bardzo zżyte i zawsze mogą na siebie liczyć. Mimo 15-letniej różnicy wieku podkreślają, że świetnie się dogadują. Utorowały sobie drogę do show-biznesu, a fani chętnie śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak to bywa w przypadku znanych osób, na ich temat krążą przeróżne plotki. Teraz starsza z pań zareagowała na InstaStories na jedną z nich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co łączy Mateusza Gesslera i Jacka Fedorowicza? Kucharz jest jego wnukiem! Inne pokrewieństwa też mogą zaskoczyć

Zobacz wideo Olga Frycz i siostry Bohosiewicz postanowiły wrócić do formy

Sonia Bohosiewicz ucięła plotki. Odpowiedziała, czy jest biologiczną matką (!) siostry 

Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra w wywiadach niechętnie mówią na temat dzieciństwa. Wiadomo jednak, że było dalekie od ideału. Swego czasu Maja Bohosiewicz na InstaStories opublikowała zdjęcie przedstawiające książkę pod tytułem "Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików" i tym samym potwierdziła, że dorastała w dysfunkcyjnej rodzinie. Później nie poruszała już tego tematu. Ponadto niektórzy spekulowali, jakoby Sonia Bohosiewicz w młodości zaszła w ciążę, a jej prawdziwą córką jest Maja. Aktorka bez problemu zareagowała na tę plotkę.

Czy to prawda, że Maja jest twoją córką? - zastanawiał się jeden z internautów.

Siostry Bohosiewicz muszą mierzyć się z krzywdzącymi pogłoskami na swój temat. Sonia raz na zawsze chciała uciąć oszczerstwa na temat rodziny i postanowiła publicznie odpowiedzieć. Przy okazji podkreśliła, że ma trójkę rodzeństwa. 

Fałsz! Ani Maja, ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo - odpowiedziała na pytanie aktorka.

Sonia Bohosiewicz ucięła plotki. Odpowiedziała, czy jest biologiczną matką siostrySonia Bohosiewicz ucięła plotki. Odpowiedziała, czy jest biologiczną matką siostry Fot. Instagram/ soniabohosiewicz

Uda się jej raz na zawsze uciąć spekulacje? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.