Gwiazdy w studiu WOŚP. Chodakowska w nietypowych butach, Sadowska w kombinezonie. Show kradnie Julia Kamińska!

30 stycznia zorganizowany został 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kto przybył do studia stworzonego przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie?

Więcej na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Już po raz 30. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na specjalistyczne sprzęty, które zostaną przekazane licznym placówkom leczniczym w Polsce. W tym roku fundacja gra pod hasłem "Przejrzyj na oczy". W specjalnie wybudowanym studiu nie mogło zabraknąć gwiazd, które również przyłączyły się do akcji.

Zobacz wideo

Gwiazdy w studiu WOŚP. Chodakowska w nietypowych butach, Sadowska w kombinezonie. Show kradnie Kamińska!

Ewa Chodakowska, która na co dzień mieszka w słonecznej Grecji, nie mogła odpuścić tak szczytnej okazji i z chęcią przybyła do studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na miejscu pozowała w beżowym swetrze, białych spodniach oraz ciężkich butach. Musimy przyznać, że to nietypowa wersja stylizacji trenerki Polek. Niemniej - bardzo udana!

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska KAPiF

Julia Kamińska postawiła głównie na kolor, który kojarzy się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i symbolicznym serduszkiem. Do jasnych dżinsów dopasowała biały t-shirt, czerwony sweterek oraz krwiste szpilki. Całość wyglądała bardzo stylowo, a nieśmiały uśmiech aktorki dodał uroku.

Julia KamińskaJulia Kamińska KAPiF

W studiu zjawił się także Marcin Gortat, Artur Barciś, Maria Sadowska i wiele innych artystów. Jak się prezentowali? Zdjęcia dostępne w galerii powyżej. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach, które wspólnie z gwiazdami Plotek i Gazeta.pl przygotowali dla WOŚP. Wszystkie znajdziesz TUTAJ.

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Chcesz zostać ofiarą seryjnego mordercy? Zostań bohaterem powieści Remigiusza Mroza!

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj torebkę z prywatnej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Od ulubionej projektantki Meghan Markle

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj bilety na występ Daniela Midasa. A później wspólna kawka

Więcej o: