#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Chcesz zostać ofiarą seryjnego mordercy? Zostań bohaterem powieści Remigiusza Mroza!

Plotek i Gazeta.pl grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wylicytuj możliwość zostania bohaterem w nowej powieści Remigiusza Mroza.

Plotek i Gazeta.pl wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 30. finału zebrane środki zostaną przeznaczone do zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku dołączyli do nas znani politycy, dziennikarze i gwiazdy. Wśród nich znalazł się Remigiusz Mróz, który ma dla swoich fanów ogromną niespodziankę.

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Zostań bohaterem powieści Remigiusza Mroza. Twoje nazwisko znajdzie się w książce pisarza!

Pisarz przekazał na aukcję charytatywną możliwość zaistnienia w jednej z najnowszych powieści! Chcesz zostać ofiarą seryjnego mordercy? A może minąć Chyłkę na korytarzu kancelarii lub natknąć się na Burzę w Żeromicach? Zwycięzca aukcji ma szansę stać się bohaterem w książce Remigiusza Mroza. Ten wplecie imię i nazwisko najbardziej hojnego darczyńcy do swojego dzieła. To prawdziwa gratka dla najwierniejszych czytelników.

Na jaką postać padnie? Będzie to niespodzianka zarówno dla ciebie, jak i dla autora. Może okazać się, że zostaniesz stażystą w Żelaznym & McVayu. Może pracownikiem "Kawalądka" w Żeromicach. A może ofiarą seryjnego mordercy, który grasuje w jednej z powieści autora. Jedno jest pewne — twoje imię i nazwisko zostaną utrwalone w annałach polskiej literatury.

LINK DO AUKCJI >>>

Kolejny już raz gramy #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami - tu znajdziecie wszystkie aukcje.

Remigiusz MrózRemigiusz Mróz Fot. Olga Majrowska

Więcej o: