Maria Dębska chce całkiem odciąć się od Marcina Bosaka. "Denerwuje się, gdy w ogóle ktoś w jej towarzystwie o nim wspomina"

Głośne rozstanie pary aktorów przed pierwszą rocznicą ślubu odbiło się szerokim echem w mediach. Nikt, oprócz samych zainteresowanych, nie zna powodu rozpadu małżeństwa. Najnowsze doniesienia medialne wskazują na to, że para prawdopodobnie przestała także razem pracować.

Więcej aktualnych informacji na temat rozstań gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

W sierpniu 2020 r. odbył się piękny ślub aktorskiej pary, Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. Wtedy nic nie wskazywało na to, że artyści w niedługim czasie się rozstaną. Zaledwie rok po tym wydarzeniu, para nie mieszkała już razem. Według tygodnika "Świat&Ludzie" oprócz rozpadu małżeństwa, byli małżonkowie nie zagrają razem na deskach Teatru Kamienica. Aktorka, jak podają media, podjęła tę decyzję nie bez powodu. 

Zobacz wideo Maria Dębska szczerze o ślubie. Zdradziła, w jakim miejscu odbędzie się ceremonia!

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Ich relacja od początku budziła kontrowersje

Wiele osób nie wróżyło długiej przyszłości temu małżeństwu. Jednym z argumentów był wiek aktora. Marcin Bosak jest o 12 lat starszy od Marii Dębskiej. Zostawił swoją wieloletnią partnerkę, Monikę Pikułę, z którą ma dwóch synów dla młodziutkiej aktorki. Ślub miał scementować ich miłość. Tak się jednak nie stało. Jak poinformował tygodnik, między nimi nie najlepiej się układa:

Marysia już nie chce mieć nic wspólnego z Marcinem. Denerwuje się, gdy w ogóle ktoś w jej towarzystwie o nim wspomina. Bardzo ją zawiódł jako partner, ale i jako przyjaciel.

Trudny w tej sytuacji jest także fakt, że mieli razem zagrać w spektaklu Teatru Kamienica, ponieważ światło dzienne ujrzała sztuka "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko", do której wspólnie się przygotowywali. Gazeta twierdzi, że występują razem tylko na plakacie, ponieważ aktorka zrezygnowała z roli w przedstawieniu. Miała ją zastąpić Milena Suszyńska.

Próbowaliśmy się skontaktować z firmą dystrybuująca sztukę, niestety bezskutecznie.

Karol Dąbrowski 'Lista Plotka'"Lista Plotka". Karol Dąbrowski wspomina czasy, gdy był młodym raperem

Więcej o: