"Lista Plotka". Karol Dąbrowski wspomina czasy, gdy był młodym raperem. Poniósł go freestyle, za co dostał "zj*bkę"

W nowym odcinku "Listy Plotka" gościem jest Karol Dąbrowski. Przypomniał o bananowym zwrocie i opowiedział o ulicznym freestylu. Sprawdź, z jakimi jeszcze pytaniami się zmierzył.

Więcej na temat gwiazd internetu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karol Dąbrowski o swoich wpadkach w Liście Plotka. "Czyli są osoby, które tego nie widziały?

Kolejnym gościem z serii "Listy Plotka" jest Karol Dąbrowski. Jak poprzedni goście, musiał zmierzyć się z często niewygodnymi pytaniami. I choć jak sam stwierdził "nie jestem podłączony do wariografu", zdecydował się na całkowitą szczerość.

Michał M. został zwolniony z aresztuMichał Mata M. zatrzymany za posiadanie narkotyków. Opuścił już areszt

"Lista Plotka". Karol Dąbrowski dostał "zj*bkę" za freestyle

W "Liście Plotka" wśród pytań o dziwaczne urządzenia, czy rodzicielskie mity. pojawiły się również zwierzenia o wpadki sprzed lat. Karol Dąbrowski przypomniał o swoim najpopularniejszym filmiku "SPRITE AND BANANA CHALLENGE".

To był taki challenge, który polegał na tym, że jeżeli zjesz banana i popijesz Spritem to powstaje u ciebie taka reakcja, która u mnie akurat powstała, czyli... Po prostu samo się podbija i lecisz z tematem, karcher po pokoju.

Ewa Zawada, Team XEwa Zawada zabrała głos w sprawie obozu Teamu X. Padły mocne słowa

Jednym słowem gwiazdor internetu się zrzygał. Szybko przeszedł do kolejnej wstydliwej historii. Opowiedział wpadkę z czasów nastoletnich. Jak wspomina popularne były wtedy bitwy freestylowe. Polegały one na wymyślaniu "na biegu" wersów rapowych. Często zmaganiom towarzyszył podkład muzyczny, tzw. bit. 

Szedłem z kolegą na osiedlu, a przede mną szła pani. Miałem założone słuchawki (...) i troszeczkę poniósł mnie freestyle. Poleciałem coś na zasadzie "Zobacz te ciuchy, nie są zbyt modne. Przede mną idzie dzi**a w czerwonej torbie. I ta pani to usłyszała.

Karol Dąbrowski przez zaistniałą sytuację unika ulicznych freestyle. Dodaje, że dostał od pani w czerwonej torbie, klasyczną "zj*bkę". W wywiadzie porusza jeszcze wiele innych ciekawych wątków, do których wysłuchania zapraszamy.

Więcej o: