Elżbieta Pietrzak nie żyje. Od 20 lat była związana z "M jak miłość". Smutną wiadomość podało Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Do mediów trafiła smutna informacja. Nie żyje Elżbieta Pietrzak. Nie podano jednak przyczyny jej śmierci.

Więcej informacji z show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Elżbieta Pietrzak zmarła w wieku 71 lat, w mieście rodzinnym, czyli Łodzi. Odeszła ponad tydzień temu, a o jej śmierci poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Pogrzeb odbędzie się 28 stycznia 2022 roku o godzinie 12.45 na Cmentarzu na Mani w Łodzi przy ul. Solec 11.

Elżbieta Pietrzak, znakomita charakteryzatorka, wieloletnia członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarła 19 stycznia 2022 roku w Łodzi. Miała 71 lat - przekazano.

Elżbieta Pietrzak nie żyje

Kobieta urodziła się 3 listopada 1950 roku w Łodzi. Karierę charakteryzatorki rozpoczęła w Wytwórni Filmów Dokumentalnych w Warszawie. Później związała się z łódzką Wytwórnią Filmów Fabularnych. Od wielu lat współpracowała z m.in. Telewizją Polską, a od 20. działała na planie "M jak miłość". Na jej koncie są także takie produkcje, jak: "Dom", "Modrzejewska", "Nad Niemnem", "Pogranicze w ogniu" czy "Więzy krwi". 

Należała też do Stowarzyszenia Filmowców Polskich. "Jej nazwisko widnieje w czołówkach ponad pół setki filmów fabularnych, seriali oraz spektakli telewizyjnych" - czytamy na ich oficjalnej stronie.

Rodzinie i bliskim składamy kondolencje!

Oni odeszli w 2022 roku

Choć nie minął jeszcze pierwszy miesiąc nowego roku, już pożegnaliśmy wiele znamienitych osób. Także 19 stycznia odeszła aktorka Antonina Girycz-Dzienisiewicz, miała 82 lata. Cztery dni później media obiegła informacja o śmierci Barbary Krafftównej (93 lata). W tym samym dniu dowiedzieliśmy się także o odejściu Janiny Traczykównej (91 lat).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.