Pranie brudów i wojna? Nic z tego. Julia Kamińska o byłym partnerze. Jej słowa wiele mówią o tym, co teraz ich łączy

Julia Kamińska rozstała się z Piotrem Jaskiem pod koniec zeszłego roku. Dzisiaj aktorka serialu "Brzydula" opowiada o relacjach z byłym partnerem.

Więcej informacji i ciekawostek znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Kamińska i Piotr Jasek przez 12 lat tworzyli udany związek. Para rozstała się jednak pod koniec zeszłego roku. Teraz gwiazda "BrzydUli" zdecydowała się opowiedzieć o obecnej relacji z byłym partnerem. 

Zobacz wideo Julia Kamińska mówi o makijażu

'Brzydula 2'"BrzydUla". To koniec serialu! Zapowiedź finałowego sezonu zaskoczyła widzów

Julia Kamińska opowiada o relacjach z byłym partnerem

Para poznała się w 2009 roku. Poznali się przy kręceniu serialu "BrzydUla". Aktorka grała w nim pierwszoplanową rolę, a on był scenarzystą produkcji. Uchodzili za zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Różnica wieku, (dziesięć lat) również nie stanowiła dla nich problemu. Na początku grudnia media obiegła jednak informacja, że para postanowiła się rozstać. Aktorka wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania i wróciła do własnego apartamentu. Oboje nie chcieli opowiadać dziennikarzom o przyczynach rozstania. Teraz jednak, w rozmowie z portalem Jastrząb Post, Julia Kamińska wyznała, jak jej się układa z byłym partnerem.

Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze i nadal tak jest. A doniesień na temat mojego życia prywatnego nie chcę komentować. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu aktorka udostępniła na Instagramowej relacji zdjęcie z kawiarni. Oznaczonych było kilka osób, w tym jej były partner. Wtedy internauci zaczęli nawet podejrzewać, że para wróciła do siebie. Od tego momentu nie pojawiła jednak ich żadna wspólna fotografia.

Aleksandra DomańskaDomańska po narodzinach dziecka ma duży problem. Podzieliła się zdjęciami i prosi o radę

Więcej o: