Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu przez Jacka Kurskiego: Już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie

Barbara Kurdej-Szatan po wpisie na temat Straży Granicznej została wyrzucona z TVP. Aktorka twierdzi, że już dawno była "na celowniku" Jacka Kurskiego.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan za sprawą wpisu, w którym komentowała kryzys humanitarny na polsko-białoruskiej granicy, i w którym nazwała Strażników Granicznych "mordercami", straciła pracę w TVP. Jacek Kurski zwolnił ją przez Twittera. Ze współpracy z aktorką zrezygnowała także sieć komórkowa. Przez chwilę zdawało się, że jej kariera wisi na włosku. Po tym wszystkim Kurdej-Szatan przeżywała trudne chwile i rzadko odnosiła się do całej sytuacji. Teraz jest w znacznie lepszej formie i coraz chętniej opowiada o tym, co się stało. Ostatnio udzieliła wywiadu Żurnaliście.

Zobacz wideo Co dalej z Barbarą Kurdej-Szatan w „M jak miłość"?

Kamil Stoch i Ewa Bilan-StochStoch poznał żonę w szkole, ale miłość dopadła ich po latach

Kurdej-Szatan o decyzji Kurskiego: On już dawno mnie wywalił 

W rozmowie aktorka przyznała, że jej przyszłość w TVP była przesądzona na długo przed kontrowersyjnym wpisem.

Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie. On już dawno mnie wywalił tak naprawdę. Teraz mnie tak całkiem wyrzucił, bo po prostu wyrzucił mnie z serialu "M jak miłość", który jest w tej telewizji od 20 lat, przeżył wiele rządów i to jest dziwne. To jest wkurzające, że ktoś, kto nie był od początku serialu i tak sobie decyduje za producenta. Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili.

Dostaje teraz wiele wiadomości od hejterów. Część z nich oskarża ją o ocieplanie wizerunku poprzez działalność charytatywną. Kurdej-Szatan twierdzi jednak, że działała od zawsze.

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie.

Aktorka wspomniała też o możliwości współpracy z telewizją TVN. Podobno obie strony są tym zainteresowane. Dostała nawet propozycję prowadzenia porannego pasma, jednak woli realizować się grając.

Więcej o: