Emila Komarnicka znika z Instagrama. Jest pogrążona w żałobie. Straciła bliską osobę: Serce nie jest w stanie tego objąć

Emila Komarnicka-Klynstra podzieliła się z fanami bardzo przykrą wiadomością. Straciła bliską osobę i postanowiła na pewien czas odpocząć od mediów społecznościowych.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu prywatnym gwiazd polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Emilia Komarnicka-Klynstra, znana głównie z serialu "Na dobre i na złe", chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się życiem prywatnym. Znana jest także z przeróżnych wyzwań. W Dzień Babci gwiazda opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym żegna się z ukochanym członkiem rodziny. Aktorka podzieliła się informacją, że 21 stycznia zmarł jej dziadek Jan, którego fani mogą kojarzyć ze zdjęć na jej profilu.

Zobacz wideo Emilia Komarnicka-Klynstra przeżywa pierwszy dzień syna w przedszkolu

Emila Komarnicka-Klynstra pogrążona w żałobie

Na profilu aktorki obecnie trwa wyzwanie #wyrabiamynawykwdzięczności. Emilia codziennie dodaje wpis poświęcony temu, za co jest wdzięczna. Jej najnowszy post to jednak smutne wyznanie. Komarnicka-Klynstra w pięknych słowach pożegnała dziadka. Oznajmiła, że na jakiś czas robi sobie przerwę od Instagrama. Zapowiedziała, że wróci, aby kontynuować wyzwanie, ale obecnie nie jest w stanie.

 
Kochani, milczę, choć trwa wyzwanie, dodatkowo dziś święto, o którym chciałoby się pisać w nieskończoność. Milczę, bo muszę ukoić serce, które pękło. Mój dziadziuś Jasiu, najlepszy człowiek świata, o którym pisałam nie raz, człowiek anioł, człowiek o największym sercu, człowiek zawsze skierowany dla ludzi, nasz wzór, drogowskaz, kręgosłup, nestor rodu - odszedł. Serce nie jest w stanie tego objąć, umysł zrozumieć. Wrócę do was za moment, będziemy kontynuować wyzwanie, ale teraz chce to w pełni przeżyć. A jeśli chodzi o WDZIĘCZNOŚĆ- za nic w życiu nie byłam tak wdzięczna Bogu, jak za to, że jestem z jego krwi, genów, doświadczeń, serca.

Emilia Komarnicka-KlynstraEmilia Komarnicka-Klynstra świętuje dziesięć miesięcy syna. "Jestem wdzięczna"

Przesyłamy najszczersze kondolencje.

Więcej o: