Anna Lewandowska prezentuje umięśnioną sylwetkę w stroju sportowym, ale to Robert kradnie całe show: Mistrz drugiego planu

Anna Lewandowska na Instagramie chętnie pokazuje kulisy życia prywatnego i zamieszcza na swoim profilu idealnie zdjęcia, na których zawsze wygląda jak milion dolarów. Tym razem w kadr wkradł się Robert Lewandowski, który skupił na sobie całą uwagę. Internauci nie ukrywali rozbawienia.

Więcej informacji na temat związków gwiazd znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Anna Lewandowska nie próżnuje w nowym roku i już motywuje fanów do aktywności fizycznej nowym wyzwaniem #BalanceChallange. Trenerka jakiś czas temu przeprowadzała kurację oczyszczającą organizm. Zbilansowana dieta i regularne treningi sprawiają, że zawsze jest w formie, co udowodniła, publikując nową serię zdjęć na Instagramie. Ubrana w komplet sportowy, który podkreślił jej muskulaturę zapozowała w swojej kuchni. Idealny zamysł zdjęcia zburzył Robert Lewandowski, który został mistrzem drugiego planu. Zobaczcie sami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Historia miłości Anny i Roberta Lewandowskich. 1200 zł i karaluchy w kuchni. "Pomyślałam, że to egoista"

Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy z mężem

Anna Lewandowska pozuje w kuchni, ale to Robert został mistrzem drugiego planu

Anna Lewandowska ubrana w fioletowy strój do ćwiczeń pozowała do zdjęć w swojej kuchni. Jednak to nie pomieszczenie zwróciło uwagę fanów. Nawet idealnie wyćwiczona sylwetka i wyraźnie zarysowany kaloryfer na brzuchu Anny na nic się zdały, gdy w kadrze pojawił się Robert Lewandowski. Sportowiec swoją osobą zniszczył cały zamysł "kuchennej sesji o poranku". Jednak trenerka tym się nie przejęła i mimo to opublikowała zabawne zdjęcia. 

Anna Lewandowska pozuje w kuchni, ale to Robert został mistrzem drugiego planuAnna Lewandowska pozuje w kuchni, ale to Robert został mistrzem drugiego planu Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Fani w komentarzach natychmiast zwrócili uwagę na krzątającego się w kuchni Roberta. Piłkarz nie zważając na to, że jego żona robi sobie sesję w kuchni, przemknął obok niosąc w ręku z pewnością same zdrowe przekąski. 

Robert mistrz drugiego planu.
My tutaj bardziej śledzimy kroki pani męża, Roberta.
Wow, wyglądasz rewelacyjnie. Robert, gdzie uciekasz? Dawaj do zdjęcia - czytamy.

Laura Breszka ostro odpowiada na post Idy Nowakowskiej, która ubolewa nad profanacją kościołaLaura Breszka ostro odpowiada na post Idy Nowakowskiej, która ubolewa nad profanacją kościoła

Jak wam się podoba rodzinne zdjęcie Lewandowskich? 

Więcej o: